Specjalista SEM/SEO

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla znanej sieci handlowej, lidera na rynku polskim, poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty SEM oraz Specjalisty ds. SEO.

Jako Specjalista SEM będziesz odpowiedzialny/a za:
  • opracowanie oraz prowadzenie kampanii SEM,
  • analiza efektywności prowadzonych działań,
  • współpraca z agencjami SEM.

Jako Specjalista ds. SEO będziesz odpowiedzialny/a za:
  • analiza i optymilizacja stron oraz treści pod kątem SEO,
  • monitoring rynku,
  • praca nad stronami internetowymi,
  • analiza efektów prowadzonych kampanii.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • wiedza z zakresu trendów i narzędzi SEM i SEO,
  • duża samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy i ciekawe projekty,
  • pakiet benefitów.

Ostatnia aktualizacja:
29.11.2016

Branża / kategoria:
Internet / e-commerce