Festiwal Łódź Czterech Kultur 2022. Bilety już w sprzedaży!

Można już kupować bilety na spektakle i koncerty oraz rezerwować wejściówki na wydarzenia edukacyjne w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Festiwal odbędzie się w dniach 9–17 września, a organizatorzy przygotowali bogaty międzynarodowy program.

FŁ4K 2022 Ruszyła sprzedaż biletów -  fot. Festiwal Łódź Czterech Kultur
FŁ4K 2022 Ruszyła sprzedaż biletów , fot. Festiwal Łódź Czterech Kultur

Wśród wydarzeń biletowanych są: Inner Symphonies – koncert Hani Rani i Dobrawy Czocher w Kościele Ewangelicko-Augsburskim św. Mateusza; występ Dakh Daugthers – teatralno-muzyczne widowisko w wykonaniu aktorek kijowskiego teatru Centrum Sztuki Współczesnej na Dużej Scenie Teatru Nowego; Alternatywny Muzyczny Piątek w Fabryce Sztuki z udziałem szwajcarskiej wokalistki i kompozytorki o polsko-japońskich korzeniach Yumi Ito i niemieckiego artysty konceptualnego Pantha du Prince’a. 

Bilety trzeba kupić także na następujące spektakle: „Miła robótka” w reżyserii Agnieszki Jakimiak – przedstawienie koprodukcji FŁ4K i Teatru A. Fredry w Gnieźnie; „Fanatycy prawdy” w reżyserii Piotra Ratajczaka, realizowani wespół z warszawskim Teatrem Ochoty; „Praktyka widzenia” w reżyserii Wojtka Rodaka, koprodukowana z Teatrem Nowym, oraz „Jedno oko na Maroko” w reżyserii Małgorzaty Dębskiej, spektakl przygotowywany we współpracy z Teatrem Lalek Arlekin.

FŁ4K 2022 – bilety

Bilety w cenie od 20 do 70 zł można kupić przez stronę 4kultury.pl za pośrednictwem platformy bilety24.pl. Nowością są karnety na wolne miejsca dostępne w cenie 100 zł na koncerty, 60 zł na spektakle i 150 zł na wydarzenia festiwalowe (karnety nie obejmują spektaklu „Jedno oko na Maroko” w Teatrze Lalek Arlekin).

Niezbędna rezerwacja miejsc

Bezpłatnie, choć po wcześniejszej rezerwacji, będzie można wziąć udział we wszystkich wydarzeniach edukacyjnych, m.in. lekcjach dla szkół, warsztatach dla dzieci i dorosłych „O Znajdowaniu Czułości” czy „Kręgi Naprawcze”, warsztatach przyrodniczych i kulinarnych, oprowadzaniu kuratorskim po wystawie „Elementarz Empatii” oraz filozoficznych spacerach dla dzieci pod hasłem „Najdroższe Miasto na Świecie”.

Wydarzenia bezpłatne na Łódź Czterech Kultur

Otwarte dla publiczności i niewymagające wcześniejszych rezerwacji są: wieczór otwarcia z występem Volnego Choru, wspólnotową kolacją i setem didżejskim w wykonaniu Potoku Funka; Piknik dla Bliskich w parku Ocalałych z widowiskiem muzycznym z tekstami Jana Brzechwy APSIK! Fundacji Mikro Teatr, koncertami zespołów L.Stadt i Rita Pax; Hojf na Zgierskiej – wydarzenie w podwórku przy Zgierskiej 38 ze spektaklem „Widziałem płaczącego konia”, inspirowanym książką „Ciotka Ester”, koncertem piosenek żydowskich złodziei i prostytutek przedwojennej Łodzi i Warszawy w wykonaniu Izabelli Goldstein oraz koncertem „Di Liebe brent wi a nase Szmate” w wykonaniu Mai Luxenberg; spektakl Teatru Ósmego Dnia „Arka” w Manufakturze oraz Ukraińska Sobota w Fabryce Sztuki z udziałem Alyony Alyony, zespołu Yagody i DJ Facheroi.

Pełen program FŁ4K 2022 jest dostępny na stronie www.4kultury.pl.

Zobacz także


Polecane aktualności

Drugi tunel KDP pojedzie pod Łodzią Kaliską i Retkinią -  mat. pras.

Drugi tunel średnicowy pod Łodzią. KDP pojedzie pod dworcem Łódź Kaliska i Retkinią [MAPA]

mat.pras. / ŁÓDŹ.PL

Prace przy tunelu Kolei Dużych Prędkości w Łodzi wchodzą w kolejną fazę – spółka CPK złożyła wniosek... więcej

Fern w OFF Piotrkowska -  mat. prasowe

Wielkie zmiany w OFF Piotrkowska. Nowy budynek Fern, a obok... szpilkostrada [WIZUALIZACJE]

Piotr Jach / ŁÓDŹ.PL

Rewolucyjne zmiany czekają OFF Piotrkowska Center, jedno z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej... więcej

Zlot food trucków przy Skorupki -  fot. Paweł Łacheta

Zlot food trucków w hali MOSiR Łódź. Jedzenie, dmuchańce i postacie z Psiego Patrolu

Katarzyna Sławińska / ŁÓDŹ.PL

W zbliżający się weekend hala sportowa MOSiR (ul. Skorupki 21) zapełni się food truckami z całej... więcej

Zmiany w kursowaniu MPK Łódź 15 sierpnia -  fot. ŁÓDŹ.PL

Zmiany w kursowaniu MPK Łódź w Święto Wojska Polskiego. Które linie pojadą objazdami?

TAnd / ŁÓDŹ.PL

W poniedziałek, 15 sierpnia, z uwagi na obchodzone święta, niektóre linie MPK Łódź pojadą objazdami. więcej

Student Depot II -  fot. mat. pras.

Prywatny akademik powstaje przy Wróblewskiego. Ponad 400 miejsc dla studentów [WIZUALIZACJE]

(pj) / ŁÓDŹ.PL

Przy ul. Wróblewskiego 21, a więc w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla akademickiego oraz kampusu... więcej

Kontakt