Zmieniać i unowocześniać łódzką rzeczywistość budowlaną to cel firmy Hammermed

Jaka myśl przewodnia przyświeca działaniom jednego z czołowych łódzkich deweloperów? Dom jest tam, gdzie zaczyna się Twoja historia...

Pandemia to niełatwy czas dla nowych inwestycji branży deweloperskiej, trudno przewidzieć nawet niedaleką przyszłość. Pomimo niepewnej sytuacji rynkowej większość deweloperów postanowiła inwestować, a ich decyzja spotkała się z przychylnością i uwagą klientów.

Z szacunków HRE Investments, niezależnego holdingu działającego w obszarze nieruchomości, wynika, że od kwietnia do maja niemal o 1/5 wzrosło zainteresowanie zakupem mieszkania z balkonem, zaś z tarasem aż o 63%. Kupujący coraz częściej zwracają uwagę na powierzchnię lokalu. Nie powinno to dziwić, ponieważ podczas pandemii w mieszkaniu spędzamy zdecydowanie więcej czasu niż dotychczas. Aktualnie najczęściej poszukiwanymi mieszkaniami są te z metrażem ok. 60 mkw., podczas gdy jeszcze kilka miesięcy temu wystarczało nam 40 mkw. Nabywcy polubili większe mieszkania, ale dużą wagę przywiązują także do lokalizacji oraz detali, które są wizytówką danej inwestycji.

HAMMERMED Nieruchomości po raz kolejny pokazuje, że nie zamierza opuszczać podium i nawet w niełatwych czasach spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, oferując mieszkania o zróżnicowanych metrażach i obszernych tarasach na ostatniej kondygnacji. Sprzedane w szybkim czasie ponad 50% lokali nie było dla dewelopera zaskoczeniem. Łodzianie docenili atuty proponowane przez HAMMERMED Nieruchomości w najnowszym projekcie deweloperskim R69, usytuowanym w Śródmieściu przy ul. Rewolucji 1905r./69. Wyróżnia go właśnie dbałość o szczegóły oraz starannie dobrane elementy wykończeniowe.

Standard oraz dobra jakość wykończenia w połączeniu z ceną - taki mariaż jest gwarancją sukcesu dla obydwu stron. Oczywiście warto zadać sobie pytanie czy pandemia nie wpłynie negatywnie na prognozy dotyczące nowych inwestycji w mieście. Na tę chwile spokój i równowaga na rynku mogą świadczyć o utrzymaniu linii rozwoju i tym samym są dobrymi wiadomościami dla mieszkańców. 

Firma istnieje w Łodzi już 20 lat i od samego początku stara się zmieniać i unowocześniać łódzką rzeczywistość budowlaną. Trzeba przyznać, że w tym czasie bardzo dużo się zmieniło w mieście. Niektórzy wręcz uważają, że dziś Łódź jest nie do poznania, porównując ją z miastem sprzed ćwierć wieku. I mają dużo racji. Łódź się budzi, zmienia się jej charakter, inna jest świadomość mieszkańców, w czym na pewno pomagają odważne inwestycje – a tych w Łodzi nie brakuje. Przez pandemię przedziera się światełko optymizmu - przedsiębiorcy i wizjonerzy coraz częściej zdają sobie sprawę, że w Łodzi muszą być. I stawiają na najlepszą jakość, bo takiej oczekują łodzianie.

HAMMERMED Nieruchomości to firma z łódzkimi korzeniami. Dzięki jej inwestycyjnym działaniom Łódź zyskuje nowoczesną i prestiżową przestrzeń biurową oraz mieszkalną. Na łódzkim rynku nieruchomości firma funkcjonuje od 2001 roku i do 2018 roku oddała blisko 15.000 mkw. powierzchni biurowej. Z pasją i zaangażowaniem przyczynia się do zwiększenia inwestycyjnej atrakcyjności Łodzi. Jako deweloper tworzy nowe przestrzenie oraz rewitalizuje historyczne łódzkie budynki. Warto podkreślić, że wszystkie budynki administrowane przez Firmę są jej własnością, co daje gwarancję szczególnej dbałości o każdą nieruchomość oraz o najemców. W ofercie, oprócz wynajmu powierzchni biurowych, są także działki inwestycyjne na sprzedaż oraz mieszkalne przeznaczone na wynajem.

 

Autor: HAMMERMED

Polecane aktualności

Dziecko rysuje

Nabór do miejskich przedszkoli według nowych kryteriów

Monika Pawlak / UMŁ

1 kwietnia ma się rozpocząć rekrutacja do miejskich przedszkoli, gdzie dla maluchów przygotowano... więcej

Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Łodzi w sprawie uchwały „śmieciowej”

Monika Pawlak / UMŁ

27 stycznia odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej poświęcona uchwale "śmieciowej". Stosowne... więcej

Wiceprezydent Adam Pustelnik wraz z innymi gośćmi na konferencji prasowej -  fot. Radosław Jóźwiak / UMŁ

Łódź przyjazna dla obcokrajowców

Jolanta Baranowska / UMŁ

Do Łodzi ściągnęli obcokrajowcy. Miasto wielokulturowe i otwarte na inne narodowości przygotowało... więcej

Prezydent Hanna Zdanowska

Co w tym roku znalazło się wśród miejskich licytacji WOŚP?

Agnieszka Rutkowska / UMŁ

WOŚP w Łodzi! Wyjątkowe zwiedzanie Orientarium, sesja fotograficzna w Pasażu Róży, czy odlewy detali... więcej

Płyny dezynfekcyjne, przyłbice i maseczki dla szkół -  fot. Archiwum UMŁ

Straty budżetu Łodzi i wydatki na walkę z covid w 2020 r.

Jacek Słodziński / BPiNM

Łódź nadal czeka na rozstrzygnięcie trzeciej transzy dotacji z Rządowego Funduszu Inwestycji... więcej

Kontakt