600. Urodziny Łodzi. bryska i Natalia Szroeder na bezpłatnym łódzkim festiwalu

Do line-upu 600. Urodzin Łodzi dołączają dwie przedstawicielki polskiego popu - bryska oraz Natalia Szroeder. Artystki zagrają odpowiednio 28 i 29 lipca na głównej scenie Łódź Summer Festival.

Łódź Summer Festival to nowy bezpłatny miejski festiwal organizowany w ramach 600. Urodzin Łodzi. Jego główna scena stanie w dniach 28, 29 i 30 lipca na al. Kościuszki pomiędzy ul. Radwańską a Żwirki. Oprócz bryskiej i Natalii Szroeder zagrają na niej najpopularniejsi obecnie polscy artyści oraz headlinerzy: Tom Odell, Franz Ferdinand i Bedoes. Wśród ogłoszonych już gwiazd znajdują się m.in. Pidżama Porno, Pezet, Young Igi, Otsochodzi i OKI. Obok sceny głównej stanie też wyjątkowe miasteczko festiwalowe oraz łdz stage, na której zagrają tylko łódzcy artyści.

Dwie kolejne sceny ulokowane są w Manufakturze oraz Monopolis. Publiczność posłucha na nich m.in. KAYAH, Margaret, Dawida Kwiatkowskiego, Kultu, Strachów na Lachy, Ignacego oraz Błażeja Króla i zespołu LemOn. Do ogłoszenia wciąż pozostaje czwarta scena oraz kolejni artyści, których w weekend 28 – 30 lipca będzie można podziwiać w Łodzi.

Wstęp na wszystkie koncerty organizowane w ramach 600. Urodzin Łodzi jest bezpłatny.

Wszystkie informacje o 600. Urodzinach Łodzi znajdziesz tu: 600 lat Łodzi: ŁÓDŹ.PL


Polecane aktualności

fot. ŁÓDŹ.PL

Modernizacja zajezdni Chocianowice przyspiesza. Sprawdź, jak przebiegają prace [ZDJĘCIA]

red / ŁÓDŹ.PL

Prace na terenie 120-letniej zajezdni Chocianowice prowadzone są rzez firmę Budimex na obszarze… więcej

fot. ŁÓDŹ.PL

Mural z wizerunkiem Kazimierza Górskiego odsłonięty w Szkole Mistrzostwa Sportowego [ZDJĘCIA]

red / ŁÓDŹ.PL

Podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza… więcej

fot. ŁKS

ŁKS Łódź odpada z Pucharu Polski po emocjonującym meczu ze Stalą Mielec

JB / ŁÓDŹ.PL

Mogłoby się wydawać, że starcie drużyny z Ekstraklasy z pierwszoligowcem nie będzie obfitowało w… więcej

fot. Envato Elements

Powrót do szkoły - jak go przetrwać? Poradnik dla dzieci i rodziców

a.pe / ŁÓDŹ.PL

W czwartek, 1 września zaczyna się nowy rok szkolny. Przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą… więcej

fot. mat. pras.

Co robić w weekend w Łodzi? Najciekawsze wydarzenia w mieście [PRZEWODNIK]

red / ŁÓDŹ.PL

Spotkania ze sławami polskiej fantastyki, koncert Krystiana Ochmana, hity kinowe na Polówce - w… więcej

Kontakt