Aktualności ŁÓDŹ.PL

niedziela, 17 października 2021

Przed ŁKS nie ma już łatwych meczów. Teraz łodzianie zagrają z Arką

JB / ŁÓDŹ.PL

W obecnej sytuacji dla piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego każde kolejne spotkanie jest ważne i nie można go bagatelizować. Choć kibice pewnie myślami sięgają już do kolejnych derbów Łodzi, które… więcej

piątek, 15 października 2021

Widzew Łódź wygrywa z Koroną Kielce i umacnia się na pozycji lidera

PB / ŁÓDŹ.PL

Po emocjonującym starciu Widzew Łódź, na wyjeździe, pokonał Koronę Kielce 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zaliczono Montiniemu, choć sam strzał oddał Juliusz Letniowski. Są też gorsze informacje dla… więcej

Widzew - Korona. Spotkanie na samym szczycie Fortuna I Ligi

KR / ŁÓDŹ.PL

Już dziś (piątek, 15 października) o godzinie 20:30 łódzki Widzew zagra w Kielcach z tamtejszą Koroną. Będzie to pojedynek na szczycie. Oba zespoły chcą wywalczyć awans do PKO BP Ekstraklasy, a… więcej

czwartek, 14 października 2021

Historia derbów Łodzi, czyli wielka wojna między ŁKS-em a Widzewem

MD / ŁÓDŹ.PL

„ŁKS myśli, że in vitro to pizzeria" kontra „RTS ma haluny po pieczarkach" – choć potyczki słowne pomiędzy kibicami łódzkich drużyn trwają od lat, to prawdziwa bitwa rozegra się już w niedzielę (24… więcej

niedziela, 10 października 2021

Siatkarki Grot Budowlani Łódź przegrały z obecnym Mistrzem Polski Chemikiem Police

Zaskoczenia nie było. Drużyna Grot Budowlanych Łódź przegrywa u siebie z Chemikiem 1:3. Łodzianki co prawda były w stanie nawiązać walkę z mistrzyniami tylko w pierwszym secie, ale ich postawa… więcej

Widzew po meczu pełnym walki pokonuje GKS Jastrzębie

Ciężka walka w środku pola i mało miejsca na rozegranie meczu - piłkarze GKS Jastrzębie postawili trudne warunki podopiecznym Janusza Niedźwiedzia. Pomimo to, Widzew był skuteczniejszy i po trzech… więcej

sobota, 9 października 2021

Widzew kontra GKS Jastrzębie. Cel? Utrzymanie pozycji lidera

Już w niedzielę (10 października) piłkarze łódzkiego Widzewa zmierzą się na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 z GKS Jastrzębie. Piłkarze Janusza Niedźwiedzia w tym sezonie są niepokonani na własnym… więcej

piątek, 8 października 2021

KSW 64. Karolina Owczarz trenuje do walki w Atlas Arenie. Czego się obawia? [WYWIAD]

Piotr Baleja / ŁÓDŹ.PL

Łodzianka Karolina Owczarz już 23 października kolejny raz wejdzie do klatki, tym razem podczas gali KSW 64 w Atlas Arenie. Jak sama przyznaje, walka w jej rodzinnym mieście to dla niej duże… więcej

środa, 6 października 2021

Klub sportowy YMCA. Jak legendarny klub przeszedł do historii?

Gdyby przed wybuchem II wojny światowej i tuż po jej zakończeniu ktoś powiedział, że KS YMCA w Łodzi zostanie niemal wymazany z kart historii, to niewielu uwierzyłoby w takie proroctwo. Dziś równie… więcej

niedziela, 3 października 2021

Siatkarki ŁKS przegrywają z Radomką Radom. Zagrały poniżej oczekiwań

Siatkarki ŁKS przegrywają w pierwszym meczu sezonu z E.Leclerc Radomką Radom aż 0:3 i nie urywają rywalkom nawet punktu. Łodzianki zagrały poniżej oczekiwań, popełniały sporo błędów i były… więcej

sobota, 2 października 2021

Widzew po trudnym meczu wygrywa z Puszczą Niepołomice

Po pucharowym zwycięstwie nad Resovią, Widzew tym razem wygrał z Puszczą Niepołomice. Patrząc jednak na oba mecze trudno być optymistą przed zbliżającym się wyjazdem do Kielc. RTS wciąż popełnia te… więcej

ŁKS przegrywa z Zagłębiem Sosnowiec. Ciągle te same błędy

ŁKS przegrał na własnym boisku z o wiele gorzej radzącą sobie w tym sezonie drużyną Zagłębia Sosnowiec. I choć łodzianie byli bez wątpienia faworytami tego pojedynku, to trudno tu mówić o zaskoczeniu,… więcej

Widzew zagra z Puszczą Niepołomice. Cel: utrzymać fotel lidera

Po kolejnym efektownym zwycięstwie przy Piłsudskiego 138 i wyjazdowym przełamaniu w Pucharze Polski Widzew jedzie do Niepołomic. Łodzianie pierwszy raz w tym sezonie będą bronić pozycji lidera tabeli… więcej

piątek, 1 października 2021

Czy ŁKS podtrzyma dobrą passę? Mecz z teoretycznie łatwym rywalem

Piłkarze ŁKS-u muszą wykorzystać szansę, jaką dała im ostatnia wygrana z Sandecją 0:1. Przed nimi teoretycznie znacznie łatwiejszy przeciwnik, który powinien pozwolić odzyskać łodzianom pewność siebie… więcej

środa, 29 września 2021

Widzew wygrywa z Resovią. Zwycięstwo jest, ale wymęczone

Widzew nie zachwyca na wyjazdach i również tym razem łodzianie, mimo zwycięstwa, nie mogą być zadowoleni z meczu z Resovią. Kolejny raz popełnione zostały te same błędy, które doprowadziły do utraty… więcej

Pucharowa środa. Widzew zmierzy się z Resovią Rzeszów

Po udanych ligowych zmaganiach przed Widzewem mecz Pucharu Polski. Łodzianie w pierwszej rundzie trafili na Resovię Rzeszów - zespół, z którym również rywalizują w Fortuna I Lidze. Trener Janusz… więcej

niedziela, 26 września 2021

ŁKS Łódź wygrywa z Sandecją Nowy Sącz. Gol w ostatniej minucie!

ŁKS Łódź odniósł bardzo ważne zwycięstwo nad jedną z czołowych drużyn Fortuna 1. Ligi. Po dość bezbarwnym spotkaniu łodzianie pokonali u siebie Sandecję Nowy Sącz. Gola w ostatniej minucie meczu… więcej

sobota, 25 września 2021

mat. prasowe

ŁKS powalczy o kontakt z czołówką. Trudne starcie z Sandecją

Piłkarze ŁKS nie mają chwili wytchnienia. Zaledwie 3 dni po pucharowym meczu z Cracovią muszą walczyć o ligowe punkty. A jest o co! Po ostatniej porażce z Podbeskidziem 2:1 spadli na 7. miejsce w… więcej

piątek, 24 września 2021

Widzew wygrywa 4:0 i wciąż jest niepokonany na własnym boisku

Widzew kontynuuje passę zwycięstw na własnym boisku. Tym razem przy al. Piłsudskiego 138 poległ beniaminek z Częstochowy. Skra miała swoje dobre momenty, jednak zespół Janusza Niedźwiedzia nie… więcej

Widzew gra ze Skrą. Czy łodzianie odniosą kolejne zwycięstwo?

Pięć meczów, pięć wygranych – tak prezentuje się passa Widzewa na własnym stadionie. Już w najbliższy piątek (24 września) serię tę spróbuje przerwać Skra Częstochowa. Beniaminek Fortuna I Ligi… więcej

czwartek, 23 września 2021

Puchar Polski. ŁKS pokonuje Cracovię w rzutach karnych

Bardzo długo, bo aż do serii rzutów karnych, musieli czekać na emocje kibice zgromadzeni na stadionie im. Władysława Króla. W starciu ŁKS z Cracovią przez 90 minut regulaminowego czasu gry i 30 minut… więcej