5. Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Około 800 dzieci ma pojawić się na starcie 5. Mini Biegu Ulicą Piotrkowską Ross-mann Run. Zawody odbędą się z zachowaniem obowiązujących obostrzeń, a w po-szczególnych biegach weźmie udział nie więcej niż 50 osób.

Archiwum UMŁ
Akademia Sport i Zdrowie wraz z Łódzkim Centrum Wydarzeń zapraszają najmłod-szych do udziału w zawodach sportowych ale także do zabawy w Pasażu Schillera.

W związku z pandemią i licznymi ograniczeniami, organizatorzy największej imprezy biegowej dla dzieci i młodzieży w województwie łódzkim podjęli decyzję o zmianach dotyczących przebiegu zawodów. Przede wszystkim zmniejszono limity uczestników do 50 w każdej kategorii wiekowej z podziałem na dziewczynki i chłopców. Ponadto wydłużony zostanie czas imprezy. Przerwy pomiędzy biegami zwiększone zostały do 15 minut.

Akademia Sport i Zdrowie wraz z Łódzkim Centrum Wydarzeń zapraszają najmłodszych do udziału w zawodach sportowych ale także do zabawy w Pasażu Schillera. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, które przygotowane zostaną we współpracy z Fundacją Jaś i Małgosia. Przypomnijmy, że wpisowe, które opłacają uczestnicy w całości zostanie przekazane na cele działalności fundacji.

Impreza odbędzie się 20 czerwca. Start i meta zostaną zlokalizowane przy Pasażu Schillera. Dzieci można zapisać drogą internetową przez stronę: www.protimer.pl.
W tej chwili na listach startowych widnieją nazwiska 650 zawodniczek i zawodników.

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt