Akademickie Targi Pracy w Łodzi, czyli szansa na dobre zatrudnienie

Podczas Akademickich Targów Pracy można odwiedzić stoiska ponad 110 pracodawców, skorzystać ze szkoleń i pomocy doradców.

fot. Sebastian Glapiński / UMŁ
Akademickie Targi Pracy w Łodzi
15 zdjęć
fot. Sebastian Glapiński / UMŁ
ZOBACZ
ZDJĘCIA (15)

- Od kilku lat Akademickie Targi Pracy są jedną z największych tego typu imprez w Polsce, przyciągając rzesze studentów i absolwentów łódzkich uczelni oraz liczne grono pracodawców - powiedziała podczas otwarcia wydarzenia w Hali Expo prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Organizatorami targów są Politechnika Łódzka i Uniwersytet Medyczne we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, który prezentuje swoje stoisko w ramach programu „młodzi w Łodzi”. Na tegorocznych targach obecnych jest ponad 110 wystawców, przedstawicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, zarówno polskich, jak i działających na rynku międzynarodowym z różnych sektorów gospodarki m.in. IT, elektronicznych, logistyki, FMCG, medycznych oraz finansowych. O randze ATP 2017 może świadczyć zainteresowanie ze strony partnerów strategicznych, do których należą znane firmy: Tubądzin, ABB, Accenture, Atos, Barry Callebaut, Ericsson, Pracuj.pl, P&G oraz Transition Technologies.

Akademickie Targi Pracy dają możliwość zapoznania się z ofertą pracy, praktyk oraz staży, a także poznania potrzeb i wymagań wielu łódzkich pracodawców. To niepowtarzalna okazja bezpośredniego spotkania z potencjalnym pracodawcą i złożenia dokumentów aplikacyjnych. Ważne są również bezpłatne szkolenia i warsztaty prowadzone przez profesjonalnych trenerów. To okazja to wzięcia udziału w spotkaniach z doradcami zawodowymi, doskonalenia umiejętności w zakresie tworzenia dokumentów aplikacyjnych i zwiększenia swoich kompetencji zawodowych.

Polecane aktualności

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Grafika artystyczna promująca konkurs. W centralnym polu, na białym tle wielobarwny wielokąt, składający się z coraz większych figur geometrycznych, ułożonych centralnie względem siebie: kwadraty i wielokąty foremne. Na prawo od wielokąta prostopadłe, wielobarwne pasy w kolorach, tworzących wielokąt.

Stypendia artystyczne Miasta Łodzi 2025

Wydział Kultury

Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie w 2025 roku Stypendiów artystycznych Miasta Łodzi, w… więcej

Grafika artystyczna promująca konkurs. Na białym tle czarne kształty odwzorowujące atrybuty dziedzin sztuki - stalówka, kamera, gitara, aparat fotograficzny, pędzel. Czarne kształty dopełniają oczy i uśmiechy w kolorach Miasta.

ŁÓDŹ PEŁNA KULTURY – konkurs dla NGO na działania kulturotwórcze!

Wydział Kultury

"Łódź Pełna Kultury 2025" - wystartowała kolejna edycja konkursu organizowanego przez Wydział… więcej

Program szkoleniowy 3E – Edukacja o Efektywności Energetycznej

AK / KS

W Łodzi w dniach 20-22.11.2024 r. w ramach programu 3E-Edukacja o Efektywności Energetycznej odbyły… więcej

Samorodki - cykl ceramicznych rzeźb sensorycznych w łódzkiej Palmiarni

Aleksandra Nowacka / Palmiarnia

Palmiarnia w Łodzi serdecznie zaprasza w dniach 3-29 grudnia 2024 r. na wystawę rzeźb sensorycznych… więcej

Kontakt