Bieg dla Europy

autor:

Las Łagiewnicki (Łódź, ul. Łagiewnicka 305)

28.04.2019

Zachęcamy do udziału w Biegu dla Europy, który jest organizowany przez Biuro Parlamentu Europejskiego, a odbędzie się 28 kwietnia w Lesie Łagiewnickim w Łodzi.

Bieg przełajowy na dystansie 5 km w malowniczym Lesie Łagiewnickim w Łodzi, promujący udział w głosowaniu w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Udział w biegu jest bezpłatny. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę, a ci którzy ukończą bieg, otrzymają także medale za uczestnictwo. Biegaczom zapewniamy poczęstunek - zupę.

Limit zgłoszeń - 500 osób. Obowiązują zapisy elektroniczne: https://www.protimer.pl/bio/594/bieg-dla-europy/page

Zaraz po starcie biegu zapraszamy do udziału w pikniku rodzinnym. Zapewniamy także atrakcje dla najmłodszych.

Organizatorami Biegu dla Europy są Komisja Europejska w Polsce oraz Parlament Europejski - Biuro w Polsce.

Więcej na facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/277686363109060/

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt