Cztery razy na podium

Agnieszka Nagay, Katarzyna Komorowska i Klaudia Buczek z KS Społem przywiozły cztery medale ze strzeleckich mistrzostw Polski, które odbyły się we Wrocławiu.

3 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

W rywalizacji indywidualnej łodzianki zajęły dwa miejsca na podium w konkurencji 50 m karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc. Nagay była druga, a Komorowska trzecia. Obie znakomicie spisały się również w drużynie, w której razem z Buczek wywalczyły dwa złote krążki. Łodzianki okazały się bezkonkurencyjne na 50 m w karabinie dowolnym 3x40 i 60 strzałów leżąc.

Medalistki z KS Społem trenują pod okiem Grzegorza Pietrzyka i Tomasza Łukaszewicza.

Polecane aktualności

Dołącz do Łódzkiej Akademii Klimatu

MM / KS

Łódzka Akademia Klimatu to projekt edukacyjny realizowany przez Fundację Green Festival, skierowany… więcej

Rewaloryzacja Parku Jordanka – w grudniu zakończono prace

MM / KS

Park Jordanka powstał w odpowiedzi na prośbę mieszkańców Miasta w 2024 r. Stanowi teren zieleni o… więcej

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

Kontakt