Dwa medale Kasi

Podczas międzynarodowych zawodów Polish Open Kaliber doskonale spisała się Katarzyna Komorowska z KS Społem. Łodzianka w parze z Maciejem Wojtasiakiem (Legia Warszawa) wygrała konkurencję miksta karabinowego, a indywidualnie zajęła trzecie miejsce.

4 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

O wysokim poziomie imprezy zorganizowanej w Białymstoku może świadczyć fakt, że Christian Reitz - mistrz olimpijski z Rio de Janeiro i brązowy medalista z Pekinu – w parze z żona Sandrą w konkurencji mieszanej pistoletu również zajął trzecie miejsce.

Dobre wyniki Kasi to efekt ciężkiej pracy pod okiem trenera Grzegorza Pietrzyka. Szkoleniowcowi i jego podopiecznej życzymy kolejnych sukcesów!

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt