Złoto zdobyła Laura Szczęsna, a na drugiej pozycji uplasowała się Natalia Lerka. Niewiele brakowało, by na podium stanęła również Zofia Grzegorzewska, która o 0,25 pkt. przegrała z Magdalena Zawadzką (UKŁF Unia Oświęcim) walkę o brązowy medal.
- Po złotej erze par tanecznych, a później solistów doczekaliśmy się teraz bardzo dobrych solistek, które wywalczyły dwa medale mistrzostw Polski. To bardzo udane zakończenie sezonu, który przyniósł nam również pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej w Systemie Sportu Młodzieżowego za 2021 rok. Mamy nadzieję, że dobre występy naszych solistek pozwolą na powtórzenie wyniku i utrzymanie tej pozycji również w klasyfikacji za 2022 - podsumowała prezes MKŁ Łódź Jolanta Baryła.
Dodała, że klub prowadzi również zajęcia dla najmłodszych dzieci, które chciałyby w przyszłości podążyć śladem starszych koleżanek i kolegów i rozpocząć regularne treningi w łódzkiej Bombonierce.