Festiwal Gier Planszowych w Empiku Porcie Łódź

autor:

19.10.2019

Festiwal to możliwość spróbowania swoich sił w rozgrywkach, prezentacje nowości, liczne konkursy z nagrodami, turnieje i spotkania z twórcami gier. Wstęp wolny.

fot. mat. Empik.com
Grafika promująca wydarzenie: Festiwal Gier Planszowych w Porcie Łódź
2 zdjęcia
fot. mat. Empik.com
fot. mat. Port Łódź
ZOBACZ
ZDJĘCIA (2)

Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Gier Planszowych organizowanego przez Empik we współpracy z czołowymi wydawcami gier planszowych. Wydarzenie, podczas którego nie zabranie atrakcji dla całej rodziny, odbędzie się w aż 9 polskich miastach 12 oraz 19 października. Wstęp wolny.

Festiwal Gier Planszowych w Porcie Łódź odbędzie się 19 października przed salonem Empik i potrwa od godziny 10:00 do 20:00. W ramach wydarzenia, na wszystkich odwiedzających tego dnia Centrum, czekać będą producenci, którzy zaprezentują najnowsze i najbardziej popularne tytuły planszówek. Podczas Festiwalu zaplanowano również wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Turnieje w grach planszowych odbywać będą się na różnym poziomie trudności, zatem nie ma znaczenia czy jest się zaawansowanym zawodnikiem, czy dopiero rozpoczyna się swoją przygodę z planszówkami – każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie! Do udziału w zabawie zapraszamy zatem wszystkich bez względu na wiek i stopień umiejętności.

Festiwal Gier Planszowych to wspaniała okazja by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Popularność planszówek pokazuje, że w dobie świata wirtualnego i mediów społecznościowych bliskie relacje i interakcje z innymi ludźmi w realnym życiu nadal są dla nas ważne.

Dodatkowe informacje:
Więcej informacji na stronie Empiku i na facebookowym wydarzeniu.
Wstęp wolny.

Godziny otwarcia Salonu Empik w Porcie Łódź:
poniedziałek-sobota: 10:00-21:00
sobota: 10:00-21:00
niedziela: 10:00-20:00

Organizatorzy:  

Czas i miejsce:
19 października (sobota) 2019, godz. 10:00-20:00
Salon Empik Port Łódź
93-454 Łódź, ul. Pabianicka 245
----
Empik
tel. +48 (22) 462 72 50 - Centrum Wsparcia Klienta (czynne całą dobę)
e-mail: obsluga.klienta@empik.com
http://www.empik.com

Polecane aktualności

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Grafika artystyczna promująca konkurs. W centralnym polu, na białym tle wielobarwny wielokąt, składający się z coraz większych figur geometrycznych, ułożonych centralnie względem siebie: kwadraty i wielokąty foremne. Na prawo od wielokąta prostopadłe, wielobarwne pasy w kolorach, tworzących wielokąt.

Stypendia artystyczne Miasta Łodzi 2025

Wydział Kultury

Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie w 2025 roku Stypendiów artystycznych Miasta Łodzi, w… więcej

Program szkoleniowy 3E – Edukacja o Efektywności Energetycznej

AK / KS

W Łodzi w dniach 20-22.11.2024 r. w ramach programu 3E-Edukacja o Efektywności Energetycznej odbyły… więcej

Pod hasłem „Dusza Europy” 19 i 20 listopada 2024 r. w Krakowie odbyła się IX edycja Kongresu Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit.

MM / KS

Zaproszeni prelegenci i prelegentki rozmawiali o przyszłości Europy oraz wyzwaniach, przed którymi… więcej

Nowa siedziba Departamentu Finansów Publicznych UMŁ

Od listopada Biuro Egzekucji Administracyjnej i Windykacji, Wydział Budżetu oraz Wydział Finansowy… więcej

Kontakt