Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 


Wybór partnera w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu partnerskiego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

Never stop learning - napis na tablicy kredowej.

15 stycznia 2024 roku Miasto Łódź ogłosiło otwarty nabór partnera w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu partnerskiego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. Ogłoszenie dotyczyło Działania FELD.08.11 Usługi rozwojowe dla osób dorosłych, numer naboru FELD.08.11-IZ.00-001/23.

Szczegóły odnajdą Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej w artykule:

Otwarty nabór partnera w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu partnerskiego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 w ramach Działania FELD.08.11 Usługi rozwojowe dla osób dorosłych

6 lutego 2024 roku członkowie Komisji ds. wyboru partnera dokonali oceny formalnej i merytorycznej wniosku, który wpłynął w odpowiedzi na ogłoszenie. Oceny dokonano kierując się kryteriami określonymi w ogłoszeniu o otwartym naborze w oparciu o kartę oceny, stanowiącą załącznik nr 1 do ogłoszenia o naborze partnera. W wyniku prac Komisja podjęła decyzję o rekomendacji wyboru partnera, którym jest HRP Grants Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt