IV edycja Bierhalle Beach Rugby 2018 na plaży w Manufakturze

autor:

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)

04.08.2018 - 05.08.2018

Najlepsza drużyna rugby w Polsce plus najlepsza plaża w sercu miasta - co może wyjść z takiego połączenia? Kolejny turniej plażowy Bierhalle Manufaktura Beach Rugby, na który zapraszamy wraz z byłymi zawodnikami Budowlanych by przeżyć razem wielkie sportowe emocje na plaży!

mat. pras. Manufaktura
III edycja Bierhalle Beach Rugby 2017 na plaży w Manufakturze
10 zdjęć
mat. pras. Manufaktura
mat. pras. Manufaktura
mat. pras. Manufaktura
mat. pras. Manufaktura
mat. pras. Manufaktura
ZOBACZ
ZDJĘCIA (10)

Plaża na stałe wpisała się w letni krajobraz Manufaktury - trudno wyobrazić sobie bez niej skąpany w słońcu, wakacyjny rynek. Po raz kolejny do Manufaktury trafi ponad 1000 ton drobnego, płukanego piasku. Nie zabraknie oczywiście żywych palm z gatunku Trachycarpus Fortunei, które jak co roku tworzą atmosferę tropikalnego wybrzeża. Przy plaży nie może zabraknąć Beach Baru, w którym przez całe wakacje będzie można się relaksować, a wieczorami - potańczyć. Na pewno, tak jak w poprzednich latach, niejedna impreza potrwa do białego rana. To już tradycja, że Beach Bar w Manufakturze to miejsce idealne na „after”, nie tylko w weekend, ale także w tygodniu! 

IV edycja Bierhalle Beach Rugby 2018 

Na początku sierpnia plażą zawładną rugbiści. Po raz czwarty na plaży Manufaktury odbędzie się Bierhalle Beach Rugby - rugbiści z całego regionu, pod auspicjami mistrzowskiej drużyny Budowlanych zorganizują pokazowy turniej rugby na piasku. Oprócz rozgrywek, chętni mogą też liczyć na treningi i pokazowe sparingi.

Wstęp bezpłatny.

Organizator: Manufaktura

Czas i miejsce:
4-5 sierpnia (sobota-niedziela) 2018
cały dzień
CH Manufaktura,
91-071 Łódź, ul. Karskiego 5
tel. +48 (42) 664 92 89
e-mail: informacja@manufaktura.com
http://www.manufaktura.com/

ZOBACZ TAKŻE

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt