"Komisarz Alex" w Orientarium w Łodzi. Ekipy filmowe wybierają łódzkie zoo

Na terenie zoo oraz nowo powstającego Orientarium w Łodzi pojawia się coraz więcej ekip filmowych. Powstaje tu m.in. jeden z odcinków serialu kryminalnego "Komisarz Alex".

fot. ŁÓDŹ.PL
W Orientarium w Łodzi powstają zdjęcia do serialu kryminalnego "Komisarz Alex"
7 zdjęć
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
ZOBACZ
ZDJĘCIA (7)

Na terenie Zoo w Łodzi - nie po raz pierwszy - kręcone są sceny do znanego serialu „Komisarz Alex”. Ekipa filmowa wybrała kilka miejsc, które "zagrają" w tej produkcji: nowoczesne przestrzenie biurowo-konferencyjne Orientarium, podziemia nowego obiektu, ale również pawilon Wiwarium oraz małpiarnię.

- Cieszymy się, że filmowcy interesują się naszym ogrodem. Mamy nadzieję, że to dopiero początek. Jesteśmy przekonani, że nasze przestrzenie mogą wzbogacić niejedną produkcję, dlatego zapraszamy ekipy filmowe do współpracy – mówi Arkadiusz Jaksa, prezes zoo.

Orientarium w Łodzi przyciąga filmowców

W ostatnim czasie w Orientarium w Łodzi gościła także profesjonalna ekipa filmowa, która kręciła reklamę dla jednego z dużych banków. Całość powstała w strefie oceanicznej. W tej części były także kręcone sceny do najnowszego serialu „Planeta singli – osiem historii”.

Zoo w Łodzi jest otwarte dla studentów Łódzkiej Szkoły Filmowej, którzy realizują tu rozmaite etiudy. W listopadzie Orientarium odwiedził także ceniony, meksykański reżyser, nagradzany między innymi w Cannes. Za jego nowy film, który w 2023 roku będzie częściowo kręcony w naszym nowoczesnym obiekcie, odpowiadają światowej sławy producenci.

ZOBACZ TAKŻE

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt