Łatanie dziur w nawierzchni. Na których ulicach pracują drogowcy? [RAPORT]

Łatanie dziur w nawierzchni łódzkich ulic nie zwalnia tempa. Od początku roku prace wykonano w 653 lokalizacjach, wykorzystując 1 308 ton masy bitumicznej.

fot. ŁODŹ.PL
Od początku roku prace wykonano w 653 lokalizacjach, wykorzystując 1 308 ton masy bitumicznej

W czwartek (17 lutego) zabezpieczanie ubytków wykonano na 21 ulicach tj. po 3 na Bałutach i Widzewie, po 4 na Polesiu i Górnej i na 7 drogach w Śródmieściu. Do prac wykorzystano 39 ton asfaltu lanego. Ubytki załatano między innymi na: Okólnej, Wycieczkowej, Jędrzejowskiej, Dworcowej, Feliksińskiej, Odyńca, Ciołkowskiego, Śląskiej, Traktorowej, Rąbieńskiej, Anstadta, Rewolucji 1905 r. i Telefonicznej.

Na dziś (piątek, 18 lutego) prace zaplanowane zostały między innymi na: Organizacji WiN, Admiralska, Stalowa / Warszawska, Zgierska / Limanowskiego, Warzywna, Lodowa, Broniewskiego, Niższa, Puszkina i Sienkiewicza.


Dane odnośnie lokalizacji i ilości użytej masy oparte są na raportach przesłanych przez wykonawców prac. Weryfikacja robót następuje w ciągu kilku dni roboczych. Jeśli nie wszystkie ubytki zostały zabezpieczone danego dnia na wskazanej ulicy z racji dostępności masy, prace będą kontynuowane kolejnego dnia.

ZOBACZ TAKŻE

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt