Łódeczka w Zatoce

Od jutra do niedzieli w Zatoce Sportu przy al. Politechniki 10 pięć drużyn U-17 będzie rywalizowało w VIII Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Łódeczka Cup – Memoriał Roberta Zająca. W roli gospodarza wystąpią zawodnicy ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata.

Oprócz nich zagrają: WKK Wrocław, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, UKS Białołęka i Basket Poznań. Turniej rozpocznie się w piątek o godzinie 16 meczem drużyn z Wrocławia i Gdańska. Na 17.30 zaplanowano oficjalne otwarcie imprezy, a o godz. 18 do gry przystąpią zespoły z Białołęki i Poznania. Łódzka ekipa włączy się do walki w sobotę. O godz. 9.30 gospodarze rozpoczną mecz z SG Politechniką Gdańską, a później zmierzą się z UKS Białołęka (16.30). W niedzielę rywalami ŁKS AZS UŁ SG będą: WKK Wrocław (9.00) i Basket Poznań (13.00).

Polecane aktualności

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Program szkoleniowy 3E – Edukacja o Efektywności Energetycznej

AK / KS

W Łodzi w dniach 20-22.11.2024 r. w ramach programu 3E-Edukacja o Efektywności Energetycznej odbyły… więcej

Pod hasłem „Dusza Europy” 19 i 20 listopada 2024 r. w Krakowie odbyła się IX edycja Kongresu Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit.

MM / KS

Zaproszeni prelegenci i prelegentki rozmawiali o przyszłości Europy oraz wyzwaniach, przed którymi… więcej

Nowa siedziba Departamentu Finansów Publicznych UMŁ

Od listopada Biuro Egzekucji Administracyjnej i Windykacji, Wydział Budżetu oraz Wydział Finansowy… więcej

Festiwal Szyfrów

Szyfry, Enigma i Jan Kowalewski. Zapraszamy na Festiwal Szyfrów!

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

To wyjątkowa propozycja dla wielbicieli historii i łamigłówek. 25 października W Mediatece MeMo… więcej

Kontakt