Łodzianie współtworzą miasto. Przyjdź na konsultacje do UMŁ

Dziś (poniedziałek, 30 sierpnia) rozpoczynają się konsultacje polityki komunalnej i ochrony środowiska Łodzi. Zaplanowano spotkania, dyżury telefoniczne, a także możliwość wypełnienia internetowego formularza.

Konsultacje odbędą się w dużej sali obrad UMŁ

Spotkania będą trzy: 7, 8 i 9 września. Omawiane na nich będą kolejno tematy: we wtorek – gospodarka wodno-ściekowa, odpady i oczyszczanie, w środę – hałas i czyste powietrze, w czwartek – rozwój i ochrona terenów zielonych, edukacja ekologiczna, ochrona zwierząt. 

Wszystkie rozpoczynają się o godz. 16.00 w dużej sali obrad Urzędu Miasta Łodzi przy Piotrkowskiej 104.

Dyżury telefoniczne odbędą się 1, 2 i 3 września w godzinach 10:00–12:00. Numery telefonów oraz formularz konsultacyjny dostępne są na stronie www.lodz.pl/decydujemy w zakładce „Trwające konsultacje”. 

Konsultacje potrwają do 13 września.

ZOBACZ TAKŻE

Polecane aktualności

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Program szkoleniowy 3E – Edukacja o Efektywności Energetycznej

AK / KS

W Łodzi w dniach 20-22.11.2024 r. w ramach programu 3E-Edukacja o Efektywności Energetycznej odbyły… więcej

Pod hasłem „Dusza Europy” 19 i 20 listopada 2024 r. w Krakowie odbyła się IX edycja Kongresu Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit.

MM / KS

Zaproszeni prelegenci i prelegentki rozmawiali o przyszłości Europy oraz wyzwaniach, przed którymi… więcej

Nowa siedziba Departamentu Finansów Publicznych UMŁ

Od listopada Biuro Egzekucji Administracyjnej i Windykacji, Wydział Budżetu oraz Wydział Finansowy… więcej

Festiwal Szyfrów

Szyfry, Enigma i Jan Kowalewski. Zapraszamy na Festiwal Szyfrów!

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

To wyjątkowa propozycja dla wielbicieli historii i łamigłówek. 25 października W Mediatece MeMo… więcej

Kontakt