Mali budowniczowie w Port Łódź Junior

autor:

Port Łódź (ul. Pabianicka 245)

10.06.2019 - 14.06.2019

Port Łódź zaprasza dzieci do udziału w kolejnych zabawach i atrakcjach, które czekają na maluchy w sali zabaw Centrum. Do 15 czerwca najmłodsi będą mogli zamienić się w budowniczych i za pomocą klocków stworzyć swoją własną budowlę. Natomiast od poniedziałku 17 czerwca w Juniorze świętować będziemy Dzień Ojca.

fot. mat. Port Łódź
Zdjęcie promujące wydarzenie: Mali budowniczowie w Port Łódź Junior i Dzień Ojca w Port Łódź Junior
3 zdjęcia
fot. mat. Port Łódź
fot. mat. Port Łódź
fot. mat. Port Łódź
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Klocki małe i duże, o różnych barwach i kształtach, a także kolorowe kubeczki czekają na dzieci w sali zabaw Portu Łódź. Pod opieką animatorek każdy maluch będzie mógł zabudować z klocków wszystko to, co podpowie mu wyobraźnia. Z myślą o małych budowniczych przygotowane zostały też konkursy na najciekawszą budowlę. Zabawa z klockami potrwa w Port Łódź Junior do soboty 15 czerwca włącznie.

Kolejny tydzień (17-22 czerwca) upłynie pod znakiem Dnia Ojca, który przypada na 23 czerwca. Od poniedziałku do soboty w Juniorze trwać będą zajęcia z animatorkami, podczas których dzieci będą mogły wykonać swój własny prezent dla taty.

Dodatkowe informacje:
Sala zabaw Port Łódź Junior czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00 oraz w soboty i niedziele handlowe w godzinach 10:00-20:00. Już od 24 czerwca przez całe wakacje „Junior” zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy każdego dnia od godziny 10:00. Sala zabaw dedykowana jest dzieciom w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Wszystkie atrakcje odbywają się bezpłatnie.
Więcej informacji na stronie Portu.
Godziny otwarcia Portu Łódź:
Poniedziałek-sobota: 10:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

Organizator: Port Łódź

Czas i miejsce:
10-26 i 17-22 czerwca (poniedziałek-sobota) 2019, w godzinach otwarcia Port Łódź Junior
Port Łódź Junior - obok strefy restauracyjnej Centrum
93-457 Łódź, ul. Pabianicka 245
tel. +48 (42) 298 12 02
e-mail: portlodz@ikea.com
https://www.portlodz.pl/

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt