Młoda Liga Kobiet

W zaległym meczu szóstej kolejki Młodej Ligi Kobiet siatkarki ŁKS Szkoła Gortata zagrają z Muszyną Proxima Kraków. Mecz odbędzie się w Proszowicach.

Po siedmiu seriach spotkań zespoły z Łodzi i Krakowa zajmują miejsca w drugiej połowie grupy B. ŁKS SG z dorobkiem siedmiu punktów jest na czwartym miejscu i wyprzedza Muszynę, która ma na koncie sześć oczek.

Mecz w Proszowicach rozpocznie się w sobotę o godz. 15. Ósma kolejka MLK zostanie rozegrana 21 stycznia.

Polecane aktualności

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Program szkoleniowy 3E – Edukacja o Efektywności Energetycznej

AK / KS

W Łodzi w dniach 20-22.11.2024 r. w ramach programu 3E-Edukacja o Efektywności Energetycznej odbyły… więcej

Pod hasłem „Dusza Europy” 19 i 20 listopada 2024 r. w Krakowie odbyła się IX edycja Kongresu Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit.

MM / KS

Zaproszeni prelegenci i prelegentki rozmawiali o przyszłości Europy oraz wyzwaniach, przed którymi… więcej

Nowa siedziba Departamentu Finansów Publicznych UMŁ

Od listopada Biuro Egzekucji Administracyjnej i Windykacji, Wydział Budżetu oraz Wydział Finansowy… więcej

Festiwal Szyfrów

Szyfry, Enigma i Jan Kowalewski. Zapraszamy na Festiwal Szyfrów!

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

To wyjątkowa propozycja dla wielbicieli historii i łamigłówek. 25 października W Mediatece MeMo… więcej

Kontakt