Nie zatrzymują się

W piłkarskiej ekstralidze ósme zwycięstwo z rzędu odniosła ekipa TME SMS. Mistrzynie Polski na własnym boisku pokonały AZS UJ Kraków i z kompletem 24 punktów otwierają tabelę, mając trzy oczka przewagi nad drugim w klasyfikacji GKS Katowice.

Spotkanie z małopolskim zespołem szybko ułożyło się po myśli podopiecznych Marka Chojnackiego, jednak rywalki nie zamierzały składać broni i do końcowego gwizdka walczyły o korzystny rezultat. Ostatecznie łodzianki zwyciężyły 3:2.

W 9. kolejce 29 października TME SMS zagra na wyjeździe z GKS. Początek meczu na szczycie o godzinie 12:30.

TME SMS Łódź – AZS UJ Kraków 3:2 (2:1). Bramki: 1:0 Klaudia Jedlińska (7), 2:0 Paulina Filipczak (11), 2:1 Aleksandra Nieciąg (17), 3:1 Dominika Kopińska (65, z karnego), 3:2 Katarzyna Daleszczyk (79).

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt