Ogród warzywny w mieście?

We współpracy z Zespołem Szkół Rzemiosła w Łodzi rozpoczynamy nabór wniosków na założenie społecznych ogrodów warzywnych w mieście.

Urząd Miasta Łodzi wraz z Zespołem Szkół Rzemiosła w Łodzi zaprasza do składania wniosków na utworzenia społecznych ogrodów warzywnych na terenie miasta Łodzi.

Wnioski można składać do 31 maja br. do Wydziału Kształtowania Środowiska drogą elektroniczną na adres: wks@uml.lodz.pl

Wsparcie polega na zapewnieniu i dostarczeniu w miejsce planowanego ogrodu niezbędnych roślin, podłoża i narzędzi oraz pomocy przy założeniu ogrodu, a także jego późniejszej pielęgnacji. Miasto zapewni do 2.000,00 zł brutto na jeden ogród, z czego nie mniej niż połowa z przyznanej kwoty musi być przeznaczona na rośliny. Pozostała zaś część na sprzęt niezbędny do uprawy ogrodu.

Co trzeba zrobić?

Najpierw zapoznaj się z regulaminem. Jeśli spełniasz wymagania, złóż wypełniony formularz.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 42 2726420.

Polecane aktualności

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Program szkoleniowy 3E – Edukacja o Efektywności Energetycznej

AK / KS

W Łodzi w dniach 20-22.11.2024 r. w ramach programu 3E-Edukacja o Efektywności Energetycznej odbyły… więcej

Pod hasłem „Dusza Europy” 19 i 20 listopada 2024 r. w Krakowie odbyła się IX edycja Kongresu Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit.

MM / KS

Zaproszeni prelegenci i prelegentki rozmawiali o przyszłości Europy oraz wyzwaniach, przed którymi… więcej

Nowa siedziba Departamentu Finansów Publicznych UMŁ

Od listopada Biuro Egzekucji Administracyjnej i Windykacji, Wydział Budżetu oraz Wydział Finansowy… więcej

Festiwal Szyfrów

Szyfry, Enigma i Jan Kowalewski. Zapraszamy na Festiwal Szyfrów!

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

To wyjątkowa propozycja dla wielbicieli historii i łamigłówek. 25 października W Mediatece MeMo… więcej

Kontakt