Orzeł Łódź z nowym trenerem. Kto poprowadzi zespół w nowym sezonie?

Po fatalnym poprzednim sezonie wiadome było, że w Orle Łódź dojdzie do rewolucji kadrowej. Do tego doszły zmiany na ławce trenerskiej. Doświadczonego Marka Cieślaka zastąpi 45-letni Maciej Jąder.

W łódzkiej drużynie został wymieniony niemal cały skład. Benjamin Basso, Oliver Brentzon, Daniel Kaczmarek, Oskar Polis – to nowe twarze w ekipie z Moto Areny. Z tych, którzy pozostaną w drużynie wymienia się Aleksandra Grygolca, jako juniora, oraz Tomasza Gapińskiego. Popularny „Gapa” miał dostać rolę jeżdżącego trenera, jednak zaprzeczył tym doniesieniom.

Polecane aktualności

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Grafika artystyczna promująca konkurs. W centralnym polu, na białym tle wielobarwny wielokąt, składający się z coraz większych figur geometrycznych, ułożonych centralnie względem siebie: kwadraty i wielokąty foremne. Na prawo od wielokąta prostopadłe, wielobarwne pasy w kolorach, tworzących wielokąt.

Stypendia artystyczne Miasta Łodzi 2025

Wydział Kultury

Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie w 2025 roku Stypendiów artystycznych Miasta Łodzi, w… więcej

Program szkoleniowy 3E – Edukacja o Efektywności Energetycznej

AK / KS

W Łodzi w dniach 20-22.11.2024 r. w ramach programu 3E-Edukacja o Efektywności Energetycznej odbyły… więcej

Pod hasłem „Dusza Europy” 19 i 20 listopada 2024 r. w Krakowie odbyła się IX edycja Kongresu Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit.

MM / KS

Zaproszeni prelegenci i prelegentki rozmawiali o przyszłości Europy oraz wyzwaniach, przed którymi… więcej

Nowa siedziba Departamentu Finansów Publicznych UMŁ

Od listopada Biuro Egzekucji Administracyjnej i Windykacji, Wydział Budżetu oraz Wydział Finansowy… więcej

Kontakt