PARKOUR DLA CAŁEJ RODZINY w AOIA

autor:

24.04.2021

Zajęcia w Parku Staromiejskim w każdą sobotę

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi zaprasza na zajęcia familijne - parkourową zabawę w Parku Staromiejskim.

 

Zajęcia dla tych, którzy lubią skakać, wspinać się, biegać i się turlać. Dla dzieci i dorosłych. 

Parkour jest postrzegany jako miejski sport, właściwie jest sztuką pokonywania przestrzeni, a nawet filozofią życia. Ten oddolny ruch szybko stworzył rozległe środowisko i silnie oddziałuje społecznie. W AOIA Parkour wprowadzony jest celowo dla efektywnej edukacji ruchowej i rewitalizacji. Do prowadzenia żywej refleksji i promocji powstał blog pt. Parkour:Kultura Ruchu ( https://aoia159965222.wordpress.com/ ) prowadzony przez specjalistę w dziedzinie Kubę Adamowskiego.

 

Zajęcia: 22.05.2021 GODZ. 10:00

Miejsce: Park Staromiejski (ul. Nowomiejska) pod zegarem Słonecznym.

Cena zajęć jednorazowych: 25 zł dziecko z opiekunem.

 

Uwaga! Zajęcia nie odbywają się w razie niepogody. W przypadku odwołania zajęć nastąpi zwrot wpłaty.

Powiązane linki

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt