Pilates - poczuj się lepiej - bezpłatne zajęcia w Parku Źródliska I

autor:

Park Źródliska I w Łodzi

25.07.2024

Zielona Łódź zaprasza na bezpłatne i ogólnodostępne zajęcia pilates z Joanną Myślicką. Zajęcia odbywają się w Parku Źródliska I w każdy czwartek o 17.00, startujemy 25 lipca, zbiórka przy stawie.

Są to zajęcia "Pilates - poczuj się lepiej" na poziomie początkującym/średniozaawansowanym, dla każdego, kto chce poczuć się lepiej - być silniejszym, sprawniejszym, bardziej rozciągniętym. Zajęcia bazują na Pilatesie klasycznym w połączeniu ze współczesnymi ćwiczeniami metody Pilates oraz elementami stretchingu i jogi. Te zajęcia są idealne dla osób zesztywniałych, nierozciągniętych, którym brakuje siły. Świetne również dla osób aktywnych fizycznie, mobilnych, silnych i sprawnych, które chcą poprawić swoje wyniki na siłowni, w tańcu czy w innej aktywności fizycznej, dzięki zaangażowaniu mięśni głębokich całego ciała.

Nie są wymagane wcześniejsze zapisy, na zajęciach najlepiej pojawić się z własną matą, w wygodnym stroju i z butelką wody. 

Polecane aktualności

Dołącz do Łódzkiej Akademii Klimatu

MM / KS

Łódzka Akademia Klimatu to projekt edukacyjny realizowany przez Fundację Green Festival, skierowany… więcej

Rewaloryzacja Parku Jordanka – w grudniu zakończono prace

MM / KS

Park Jordanka powstał w odpowiedzi na prośbę mieszkańców Miasta w 2024 r. Stanowi teren zieleni o… więcej

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

Kontakt