Port Łódź Junior - Walentynkowy tydzień atrakcji dla dzieci

autor:

Port Łódź (ul. Pabianicka 245)

14.02.2018 - 18.02.2018

Zabawy, konkursy, zajęcia plastyczne - takie atrakcje na najbliższe dni przygotował dla dzieci Port Łódź Junior.

fot. mat. pras. Port Łódź
Port Łódź Junior
2 zdjęcia
fot. mat. pras. Port Łódź
fot. mat. pras. Port Łódź
ZOBACZ
ZDJĘCIA (2)

Wielka Girlanda z serduszek

Przez cały najbliższy tydzień w Porcie Łódź Junior wszystko będzie… na czerwono i z serduszkiem! To oczywiście za sprawą przypadających Walentynek, kiedy miłość i sympatię do bliskich nam osób wyrażamy w szczególny sposób, obdarowując się wzajemnie kartkami z życzeniami oraz upominkami. W sali zabaw na wszystkie dzieci czeka mnóstwo serduszek i dobrej zabawy. Najmłodsi, wspólnie z animatorkami, stworzą najdłuższą w historii „Juniora” girlandę – oczywiście z walentynkowymi życzeniami. Ponadto dzieci wykonają własnoręcznie upominki, które będą mogły podarować swoim najbliższym lub sympatii z przedszkola czy szkoły. Nie zabraknie także zwariowanych zabaw, jak serduszkowa bitwa na poduszki oraz konkursów, podczas których wygrać będzie można tajemniczą czerwoną nagrodę!

Sala zabaw Port Łódź Junior jest bezpłatna, do wspólnej zabawy zaprasza dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Port Łódź Junior znajduje się przy strefie restauracyjnej Centrum.

W Porcie Łódź Junior wspaniałe atrakcje czekają na dzieci każdego dnia. Najmłodsi mają do dyspozycji basen z piłeczkami, zabawki, kolorowanki, książki i maskotki. Na starsze dzieci czeka także przebieralnia, w której znajdą stroje księżniczek, strażaków, piratów, wróżek, czarodziejów i kowbojów. Dla przyszłych kucharzy została z kolei zaaranżowana kuchnia, w której mogą bez obaw pobawić się w przygotowywanie potraw. Animatorzy obecni w Porcie Łódź Junior dbają o to, aby dzieciaki ciekawie i kreatywnie spędziły czas. Dzięki temu rodzice mogą spokojnie zrobić zakupy, a maluchy rozwijać swoje umiejętności współpracy i nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, podczas zabawy.

Czas i miejsce:
14 - 18 lutego (środa - niedziela) 2018
w godzinach otwarcia placówki
Port Łódź
93-457 Łódź, ul. Pabianicka 245
Punkt informacji: + 48 (42) 298 12 02
email: portlodz@ikea.com
https://www.portlodz.pl/

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt