Projekt skweru przy ul. Kilińskiego/ul. Rewolucji 1905 r. - podsumowanie spotkania z dn. 16 czerwca 2018 r.

W dniu 16 czerwca 2018 r. o godz. 17:00, na skwerze przy ul. Kilińskiego i Rewolucji 1905 r. odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące zagospodarowania tego terenu.

Mieszkańcy mieli możliwość przedstawienia swoich opinii dotyczących powstającej na skwerze przestrzeni rekreacyjnej. Na spotkaniu rozmawialiśmy o tym jak będzie wygadał nowy układ chodników,  o przestrzeniach zielonych i nowych nasadzeniach, o lokalizacji i wyposażeniu placu zabaw oraz umiejscowieniu ławek i oświetlenia.

Podczas spotkania poruszono poniższe tematy:

  • lokalizacja i wyposażenie placu zabaw
  • wycinka starych drzew i krzewów
  • rozkład i wielkość chodników
  • gatunki nowych nasadzeń
  • rozplanowanie trawników
  • umiejscowienie ławek i oświetlenia
  • sposoby wykorzystania przebudowanego skweru przez lokalną społeczność

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami:

szczegóły i terminy remontu         
Olga Zuchora - tel. 519-031-783 

przeprowadzki i bieżące problemy okolicy
Paweł Ciołkowski - tel. 506-663-291

lokale użytkowe
Rafał Lewonowski – tel. 506 664 323

ZOBACZ TAKŻE

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt