Senior Łódka Cup

Pod koniec czerwca na obiekcie przy ul. Minerskiej 19 zostanie rozegrany pierwszy w Polsce oficjalny turniej walking futbolu, czyli chodzonej piłki nożnej. W Senior Łódka Cup wezmą udział amatorskie drużyny w kategorii wiekowej 50+.

2 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (2)

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować sił w takiej rywalizacji. Przepisy gry są bardzo proste, więc każdemu z uczestników w ciągu kilku minut wytłumaczymy o co chodzi w walking futbolu i jaka jest filozofia tej dyscypliny. Oprócz rywalizacji sportowej zależy nam na aktywizacji osób 50+, wspólnej integracji oraz promocji nowej odmiany piłki nożnej, która na całym świecie zyskuje coraz większą popularność – powiedział Jarosław Paradowski z Polskiego Stowarzyszenia Futbolu Chodzonego.

Turniej zostanie rozegrany 29 czerwca. Do tego czasu osoby zainteresowane mogą dołączyć do grupy łódzkich walking futbolowców, którzy w każdy poniedziałek od godziny 19 trenują na obiekcie Vera Sport przy ul. Siewnej 15. Zajęcia mają charakter otwarty i każdy może w nich uczestniczyć aktywnie lub w roli obserwatora.

Szczegółowe informacje na temat treningów i turnieju można otrzymać pod numerem telefonu 690 990 278. Zgłoszenia  do Senior Łódka Cu psa przyjmowane droga elektroniczną pod adresem: kontakt@walkingfutbol.pl

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt