Słodko Gorzko przedświąteczny festiwal rzemieślniczych słodkości i kawy

autor:

09.12.2023

Zimowy czas otula nas zapachem pomarańczy, kawy, pierników. Pyszne pasty z orzechów, aromatyczne herbaty, świeżo palone kawy, rozgrzewające nalewki, wino w tym również grzane, whisky, gin, świeże soki skuszą Cię nie tylko swoim wyglądem, ale i smakiem.

Wiesz już o co chodzi? Jeśli jesteś łakomczuchem i uwielbiasz świąteczne klimaty, zabierz swoich najbliższych na Festiwal słodkości, gdzie posmakujesz obłędnie pysznych przysmaków, a także kupisz słodkie upominki dla najbliższych!

Nikt nie musi obawiać się chłodu i śniegu, ponieważ wewnątrz hali Odlewnia będzie przytulnie i ciepło, aby z przyjemnością można było zasiąść przy wspólnym stole, cieszyć się klimatem, świąteczną atmosferą przy dźwiękach muzyki!

Do zobaczenia w strefie Piotrkowska 217 w hali Odlewnia II


Miejsce: Piotrkowska 217

Wstęp: wolny


Więcej informacji:

Profil Facebook

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt