Święto Niepodległości. Świętuj 11 listopada podczas spaceru nordic walking

Uczcij Święto Niepodległości i wybierz się na spacer z kijkami po lesie Łagiewnickim organizowany przez Centra Zdrowego i Aktywnego Seniora z Bałut, Widzewa oraz Górnej, miejskie centra medyczne oraz Urząd Miasta Łodzi.

fot. ŁÓDŹ.PL
Niepodległościowy marsz nordic walking
2 zdjęcia
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
ZOBACZ
ZDJĘCIA (2)

Marsze nordic walking po lesie Łagiewnickim to impreza cykliczna. Zazwyczaj skierowana do seniorów, tym razem, ze względu na święto, impreza ma charakter otwarty. 

W spacerze mogą wziąć udział zarówno ci, dla których pokonanie 10 kilometrów z kijkami to nie lada wyzwanie, jak i ci, dla których to bułka z masłem.

Poznaj szczegóły wydarzenia

Niepodległościowy marsz nordic walking zaplanowano na 6 listopada. Zarówno start, jak i metę marszu wyznaczono na skrzyżowaniu ul. Skrzydlatej i Warszawskiej (w okolicach przystanku ŁKA Warszawska). Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz. 9:00, ale uczestnicy mogą wyruszyć w trasę w samodzielnie lub w grupie między godziną 9:00 a 11:00. Trasa spaceru zostanie bardzo dokładnie oznaczona, w jej połowie na zawodników czekać będą ciepła kawa i herbata oraz przekąska. Wśród uczestników, którzy dotrą na metę, rozlosowane zostaną upominki.

ZOBACZ TAKŻE

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt