Uniwersytet Żywiołów

Przedstawiamy Uniwersytet Żywiołów - ofertę dla grup zorganizowanych. Są to aktywizujące i rozwijające zajęcia dla dzieci przedszkolnych i uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Zajęcia opierają się na podstawie programowej przewidzianej dla konkretnego etapu edukacji.  

 

Wraz z uczestnikami podążamy tropem tematu przewodniego, wykonując zadania, przeprowadzając obserwacje, zadając pytania i szukając na nie odpowiedzi, ucząc się poprzez praktykę i zabawę. Wprowadzamy ich w świat nauki, techniki i świadomości ekolologicznej dzięki zjawiskom wziętym prosto z życia codziennego i otaczającego nas świata.

 

Zapraszamy na wyjątkowe lekcje w przestrzeni Ulicy Żywiołów!

 

REZERWACJA ZAJĘĆ:
Kontakt z Działem Obsługi Klienta EC1:
tel. +48 42 600 61 00 wew. 1 (od pon. do pt. w godz. 9-17)
e-mail: informacja@ec1lodz.pl

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt