Urodziny OGIEGO w EC1

autor:

EC1 - Łódź Miasto Kultury (ul. Targowa 1/3)

27.07.2024

Serdecznie zapraszamy na specjalne wydarzenie na Ulicy Żywiołów!

Urodziny OGIEGO w EC1

W ten wyjątkowy weekend będziemy świętować aż dwa niezwykłe wydarzenia: urodziny naszego żywiołaka Ogiego oraz urodziny miasta Łodzi! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji i aktywności, które umilą Wam czas i pozwolą wspólnie celebrować te szczególne dni. Co dla Was przygotowaliśmy?

- Strefa kreatywna
- Gra „Śladami Ogiego” po ekspozycji Ulicy Żywiołów
- Rodzinny quiz z nagrodami
- Wystawa prac plastycznych „Łódź oczami dzieci”
- Wspólne tworzenie ogromnego napisu „Łódź”

To idealna okazja, by spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, bawiąc się i ucząc jednocześnie. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

Rodzinny quiz o Łodzi

Z okazji urodzin naszego miasta, zapraszamy wszystkich na Rodzinny quiz o Łodzi. Quiz odbędzie się w 4 turach:

27.07:
12:00 - 13:00
15:00 - 16:00

28.07:
12:00 - 13:00
15:00 - 16:00
Quiz składa się z 5 kategorii, po 5 pytań związanych z naszym miastem. Zachęcamy wszystkie rodziny do zebrania swojej drużyny i wzięcia udziału w zabawie, ponieważ na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody!

Aby wziąć udział w quizie, wystarczy zebrać drużynę składającą się z minimum 2 graczy i stawić się w strefie wejścia Ulicy Żywiołów przed rozpoczęciem quizu.

Do zobaczenia! Czekamy na Was na Ul. Żywiołów!

Link do wydarzenia

Więcej informacji

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt