Warsztaty rodzinne w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

autor:

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (ul. Piotrkowska 282)

06.06.2021

Szukacie pomysłu na kreatywne spędzanie czasu w gronie rodziny? Nie mogliście lepiej trafić! Obejrzycie wystawę, która zainspiruje Was do tego, by spojrzeć na sztukę z nowej perspektywy. Czeka Was półtorej godziny twórczego kombinowania pod opieką doświadczonego edukatora. Warsztaty przeznaczone są dla opiekuna z dzieckiem w wieku 6-12 lat.

Termin:

6.06 (niedziela) godz. 13:00 - 14:30 – ENE, DUE, LIKE...

„Jeszcze 5 minut zabawy, proooszę!” Brzmi znajomo?! Dlaczego tak bardzo lubimy się bawić? Co jest takiego w lalkach, pluszowych misiach czy klockach, że tracimy zupełnie poczucie czasu i chcemy wydłużać zabawę w nieskończoność? Na warsztat weźmiemy nie tylko dawne zabawki, ale też porównamy je z tymi współczesnymi, a także ożywimy kilka dawnych zabaw i gier! Na koniec sami stworzymy swoją własną zabawkę w stylu retro!


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.)
W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 5 dzieci z opiekunem (razem max. 10 osób). 

Czas trwania: 90 min.
Bilet: 15 zł (dla pary opiekun+dziecko; kolejne dziecko +8zł); Bilety do nabycia w kasie Muzeum po wcześniejszej rezerwacji miejsca (500 527 855)
 

Podczas zajęć opiekunowie powinni nosić maseczki. Przed warsztatami należy przekazać edukatorowi oświadczenie o stanie zdrowia.

OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA 

OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA DZIECKA

Polecane aktualności

Dołącz do Łódzkiej Akademii Klimatu

MM / KS

Łódzka Akademia Klimatu to projekt edukacyjny realizowany przez Fundację Green Festival, skierowany… więcej

Rewaloryzacja Parku Jordanka – w grudniu zakończono prace

MM / KS

Park Jordanka powstał w odpowiedzi na prośbę mieszkańców Miasta w 2024 r. Stanowi teren zieleni o… więcej

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

Kontakt