Warsztaty "Twórczy Senior"

Stowarzyszenie Kre-aktywni w Łodzi serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty z ponownego wykorzystania materiałów i tworzyw takich jak plastik, drewno, szkoło, tkanina, papier. Projekt "Twórczy senior" skierowany jest do mieszkańców Łodzi, którzy ukończyli 60 lat. Projekt jest współfinansowany ze środków zadania Aktywny Senior finansowanego ze środków Miasta Łodzi realizowanego przez Centrum OPUS.

Harmonogram manualnych warsztatów z wykorzystaniem:
- plastiku 23.10.2017
- papieru 27.10.2017
- tkanin oraz wełny 8.11.2017
- techniki decoupage 13.11.2017

Zajęcia odbędą się w sali szkoleniowej ul. Henryka Sienkiewicza 55 w Łodzi w godzinach porannych lub popołudniowych. Potrwają ok 3h.

Zapraszamy do telefonicznych zapisów pod nr tel. 572-113-844

Powiązane pliki

Polecane aktualności

Dołącz do Łódzkiej Akademii Klimatu

MM / KS

Łódzka Akademia Klimatu to projekt edukacyjny realizowany przez Fundację Green Festival, skierowany… więcej

Rewaloryzacja Parku Jordanka – w grudniu zakończono prace

MM / KS

Park Jordanka powstał w odpowiedzi na prośbę mieszkańców Miasta w 2024 r. Stanowi teren zieleni o… więcej

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

Kontakt