Wejdź do lodowego bistro. MILK to nowa lodziarnia przy ul. Nawrot 15 [ZDJĘCIA]

MILK (ul. Nawrot 15) to nowa lodziarnia, która została otwarta w lokalu po Let’s gofry. Miłośnicy lodów i deserów powinni sprawdzić na własnym podniebieniu, co ma do zaoferowania.

fot. Paweł Łacheta
MILK to nie zwykła lodziarnia, to lodowe bistro!
9 zdjęć
fot. Paweł Łacheta
fot. Paweł Łacheta
fot. Paweł Łacheta
fot. Paweł Łacheta
fot. Paweł Łacheta
ZOBACZ
ZDJĘCIA (9)

Na jakie lody możemy tutaj liczyć? Tradycyjne i włoskie (tłuste i kremowe), w formie spaghetti lub kanapki lodowej. To tylko kilka możliwości, spośród których możemy wybierać w mroźnym menu. Jeśli dla kogoś słynne bułki z bananem według przepisu Adama Małysza to przeżytek, warto zdecydować się mięciutką brioszkę z lodowym nadzieniem. Jakim? Mogą nim być wszystkie smaki lodów dostępne aktualnie w ofercie (smaki zmieniają się codziennie, choć klasyki są dostępne zawsze).

Założyciele, czyli Bartek i Bartek zapowiadają, że menu będzie się rozszerzać. Niebawem znajdziemy w nim np. torty lodowe. Choć wnętrze lokalu jest małe (ale przytulne) to do dyspozycji gości jest spory ogródek ze stolikami za ścianą budynku.

ZOBACZ TAKŻE

Polecane aktualności

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Program szkoleniowy 3E – Edukacja o Efektywności Energetycznej

AK / KS

W Łodzi w dniach 20-22.11.2024 r. w ramach programu 3E-Edukacja o Efektywności Energetycznej odbyły… więcej

Pod hasłem „Dusza Europy” 19 i 20 listopada 2024 r. w Krakowie odbyła się IX edycja Kongresu Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit.

MM / KS

Zaproszeni prelegenci i prelegentki rozmawiali o przyszłości Europy oraz wyzwaniach, przed którymi… więcej

Nowa siedziba Departamentu Finansów Publicznych UMŁ

Od listopada Biuro Egzekucji Administracyjnej i Windykacji, Wydział Budżetu oraz Wydział Finansowy… więcej

Festiwal Szyfrów

Szyfry, Enigma i Jan Kowalewski. Zapraszamy na Festiwal Szyfrów!

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

To wyjątkowa propozycja dla wielbicieli historii i łamigłówek. 25 października W Mediatece MeMo… więcej

Kontakt