„Wielka draka w Prosiaczkowie” w Teatrze Piccolo

autor:

Teatr Piccolo (Łódź, ul. Tuwima 34)

28.09.2025

Interaktywne, edukacyjne przedstawienie, oparte na kanwie klasycznej bajki O Trzech Świnkach, poszerzy wiedzę najmłodszych w zakresie takich tematów jak: niebezpieczne przedmioty, nieufność wobec obcych, asertywność, schematy poprawnych zachowań w obliczu strachu oraz gdzie i jak szukać pomocy.

„Wielka draka w Prosiaczkowie” w Teatrze Piccolo

Oczywiście, wszystko to podane w charakterystycznej dla Teatru Piccolo atmosferze pełnej humoru i dobrej zabawy.

Po przedstawieniu zapraszamy dzieciaki na rozmowę z przedstawicielami PCK, którzy opowiedzą o podstawach pierwszej pomocy.

Bilety


Więcej informacji:

Profil Facebook

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt