Zajęcia w Parku Podolskim

autor:

Park Podolski w Łodzi

24.06.2023

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia dla dorosłych i Seniorów w ramach Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Przez CAŁE WAKACJE w parku Podolskim (Zarzew) odbywają się zajęcia gimnastyczne i rehabilitacyjne z wykorzystaniem siłowni streetworkout i wagi własnego ciał. Spotkania skierowane są dla dorosłych i Seniorów.

wtorki 9.00-10.00 i 10.00-11.00 i soboty 17.00-18.00

Nie są wymagane zapisy, wystarczy przyjść do parku Podolskiego w okolice urządzeń do streetworkoutu w zachodniej części parku.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowany instruktor rehabilitacji i fizjoterapii.

Polecane aktualności

Dołącz do Łódzkiej Akademii Klimatu

MM / KS

Łódzka Akademia Klimatu to projekt edukacyjny realizowany przez Fundację Green Festival, skierowany… więcej

Rewaloryzacja Parku Jordanka – w grudniu zakończono prace

MM / KS

Park Jordanka powstał w odpowiedzi na prośbę mieszkańców Miasta w 2024 r. Stanowi teren zieleni o… więcej

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

Kontakt