Archiwum

piątek, 28 czerwca 2024

Drugi dzień Siatkarskiej Ligi Narodów w Atlas Arenie. Wiemy z kim zagrają Polacy!

Piotr Baleja

Za nami drugi dzień siatkarskich emocji. Znamy już wszystkich półfinalistów. Polacy w walce o finał zmierzą się z Francją. więcej

Pierwszy test zdany. Widzew Łódź szykuje się do sparingu z Motorem Lublin

Widzew Łódź ma za sobą pierwszy sparing w tym okresie przygotowawczym. Podopieczni Daniela Myśliwca pokonali beniaminka Ekstraklasy GKS Katowice 3:1. więcej

Orzeł Łódź przed pracowitym weekendem. Dwa mecze w trzy dni!

Terminarz 2. Metalkas Ekstraligi mocno przyspieszył dla zawodników Orła Łódź. W najbliższy weekend (28–30 czerwca) zawodnicy Macieja Jądera pojadą w aż dwóch meczach. więcej

czwartek, 27 czerwca 2024

Siatkarska Liga Narodów. Polacy ograli Brazylijczyków w Atlas Arenie! [ZDJĘCIA]

W Atlas Arenie w Łodzi rozpoczęły się finały Ligi Narodów. W pierwszym meczu Japonia pokonała Kanadę 3:0. W drugim starciu naprzeciw siebie stanęli Polacy i Brazylijczycy. więcej

Hit Budowlanych, dobre wieści z ŁKS. Kluby siatkarskie z Łodzi kompletują kadry

Jakub Bień

Transferowa ofensywa łódzkich klubów siatkarskich nie zwalnia tempa. Coraz więcej kart odkrywa ŁKS, w którym zostają dobrze znane łódzkiej publiczności zawodniczki. W ekipie z al. Unii Lubelskiej… więcej

środa, 26 czerwca 2024

Siatkarze gotowi na mecze Siatkarskiej Ligi Narodów i Igrzyska Olimpijskie. Z kim zagrają?

red

Poznaliśmy rywali polskich siatkarzy w grupowej rywalizacji podczas zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Polacy są też gotowi do obrony pucharu Siatkarskiej Ligi Narodów, której finały… więcej

Nowe boiska dla ŁKS Łódź za ponad 7 mln zł. Remont potrwa do końca sierpnia

ToSu

Przy ul. Krańcowej 19 zmodernizowane zostaną dwa pełnowymiarowe boiska treningowe. Po wybraniu wykonawcy rozpoczną się roboty budowlane. więcej

Wyścig Solidarności 2024 w Łodzi. Tłumy kolarzy przejechały ulicami [ZDJĘCIA]

red

Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków wystartował! W środę, 26 czerwca sprzed hali sportowej przy ul. Skorupki w Łodzi kolarze rozpoczęli rywalizację. Zobacz tłumy kolarzy na… więcej

Gimnastyczny popis GIMSTAR! Zespół z Łodzi wywalczył w Kielcach aż pięć pucharów

red

Łódzki zespół GIMSTAR będzie bardzo dobrze wspominał Kielce, gdzie na trzecich ogólnopolskich zawodach Amatorskiej Ligi Gimnastycznej wywalczył aż pięć pucharów! więcej

wtorek, 25 czerwca 2024

Siatkarska Liga Narodów w Atlas Arenie! Wielkie emocje w Łodzi

Wiele osób z całej Polski czekało na to wydarzenie – start finałów Ligi Narodów w Łodzi! Polska, Kanada, Japonia, Brazylia, Włochy, Francja, Słowenia i Argentyna będą walczyć o złoto w Atlas Arenie. więcej

Polskie siatkarki z brązowym medalem Ligi Narodów! Pomogły zawodniczki z Łodzi

Polskie siatkarki znów to zrobiły! Drugi rok z rzędu sięgnęły po brązowy medal Ligi Narodów. W „małym finale” pokonały bardzo groźną reprezentację Brazylii i udowodniły swoją dobrą formę przed… więcej

niedziela, 23 czerwca 2024

Podwójny rekord Polski, a i tak za mało. Pływak, Jan Kałusowski na Mistrzostwach Europy w Belgradzie

Słodko-gorzki smak mają dla łódzkiego pływaka Jana Kałusowskiego Mistrzostwa Europy w Belgradzie. Zawodnik Trójki Łódź dwukrotnie poprawiał rekord Polski na 100 m w stylu klasycznym. To było jednak za… więcej

Następczynie Igi Świątek z Łodzi. Tenisistki z MKT Łódź zostały mistrzyniami Polski do lat 12

Czy w naszym mieście rośnie właśnie następczyni Igi Świątek? Bardzo możliwe! Tenisistki z MKT Łódź zostały mistrzyniami Polski do lat 12. Rywalki nie miały najmniejszych szans. więcej

Japońska kultura w łódzkim wydaniu. Zawodnicy klubu Master Łódź przywożą medale. Nawet złote!

Sumo zazwyczaj kojarzy nam się z olbrzymimi mężczyznami w białych przepaskach na okrągłym ringu. Sport ten już dawno wyszedł z japońskiego kręgu kulturowego i stał się międzynarodową dyscypliną, która… więcej

sobota, 22 czerwca 2024

Orzeł Łódź wzbija się do nieba! Rozgromili na własnym stadionie Stal Rzeszów

Podopieczni Macieja Jądera po fatalnym początku odprawiają kolejnych rywali z kwitkiem. Tym razem rozgromili na własnym stadionie Stal Rzeszów 61:29. więcej