3. urodziny Planszówkowej Retkini (Dzień Gier Planszowych) w Miejskiej Strefie Kultury

autor:

Miejska Strefa Kultury: Polesie - Ośrodek Sztuki (Łódź, ul. Krzemieniecka 2a)

12.10.2024

Kultywując nową świecką tradycję (trzeci raz to już chyba tradycja) zapraszamy w gościnne progi Miejskiej Strefy Kultury: Polesie – Ośrodek Sztuki, aby wspólnie świętować dwa najważniejsze święta graczy, które odbywają się w październiku!

Otóż świętujemy 3. urodziny naszej grupy, a także w tym miesiącu obchodzimy Dzień Gier Planszowych!
Jak najlepiej świętować? Oczywiście przychodząc do nas i grając w planszówki! Będzie na Was czekać kilkadziesiąt stołów, bogato wyposażona wypożyczalnia oraz ludzie chętni wytłumaczyć prawie każdy tytuł. A to wszystko za darmo!

- Zbierajcie znajomych, rodziny, sąsiadów albo kogo chcecie i świętujcie razem z nami! Całkiem możliwe, że odkryjecie dla siebie nowe, interesujące hobby. Przy doborze gier i poznawaniu zasad - chętnie pomożemy.
- Na miejscu dostępna będzie bezpłatna wypożyczalnia gier, którą stworzą zarówno partnerskie wydawnictwa jak i nasi uczestnicy, udostępniając swoje tytuły.
- Do udziału zapraszamy zarówno miłośników gier planszowych, którzy chcą spotkać innych pasjonatów jak i wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z planszówkami i poznać nasze hobby.
- Jeśli macie swoje gry, a nie macie z kim zagrać albo macie ekipę, ale nie macie gier to to wydarzenie jest właśnie dla Was.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY!

Kiedy? 12.10.2023 w godzinach 11-19!
Gdzie? MSK: Polesie – Ośrodek Sztuki ul. Krzemieniecka 2A (dawny Poleski Ośrodek Sztuki; vis-à-vis Atlas Areny)
Za ile? Za uśmiech


Wiecej informacji

Zobacz również:

czwartek, 1 stycznia 2026

Park Miliona Świateł w Orientarium ZOO Łódź

Park Miliona Świateł powraca do Łodzi! Po raz kolejny magiczna iluminacja rozświetli Orientarium Zoo Łódź, zamieniając je w bajkową krainę pełną kolorów, dźwięków i fantastycznych stworzeń. więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
01.01.2026 - 01.03.2026 17:00

poniedziałek, 19 stycznia 2026

Ferie zimowe w Hopa Lupa | Nowa Sukcesja

Szukasz pomysłu na aktywne i pełne emocji ferie dla Twojego dziecka? więcej

Nowa Sukcesja (Łódź, al. Politechniki 1)
19.01.2026 - 01.03.2026 10:00

niedziela, 1 marca 2026

Memoriał Marii Olszewskiej - Lodowisko Bombonierka

Organizacja zawodów międzynarodowych w Łodzi to było jedno z marzeń Marii Olszewskiej. Trenerki, której imieniem nazwano lodowisko Bombonierka. więcej

Lodowisko Bombonierka (Łódź, ul. Stefanowskiego 28)
01.03.2026 07:45

„Roślinny obraz” – wyjątkowe warsztaty tworzenia żywego obrazu w ZOO Orientarium Łódź

„Roślinny obraz” – wyjątkowe warsztaty tworzenia żywego obrazu. więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
01.03.2026 09:30

Festiwal Modelarstwa i Fantastyki w Łódzkim Centrum Wydarzeń

Tu mała skala robi wielkie wrażenie. Po raz pierwszy w Łodzi - Festiwal Modelarstwa i Fantastyki! więcej

Łódzkie Centrum Wydarzeń (ul. Zachodnia 54/56)
01.03.2026 10:00

I Bieg Pamięci Stanisława Sojczyńskiego "Warszyca" na Brusie

Zapraszamy na I Bieg Pamięci Stanisława Sojczyńskiego „Warszyca”! więcej

Brus (Łódź)
01.03.2026 12:00

"Skarb Kapitana Haka" w Teatrze Piccolo

Na redzie niewielkiego portu w Indiach stoi opuszczony galeon. Na pokład statku wchodzi dama z Polski, Wanda Kowalska, pragnąca wynająć go w daleką, pełną tajemnic podróż. więcej

Teatr Piccolo (Łódź, ul. Tuwima 34)
01.03.2026 12:30
Kontakt