Aquapark Fala na Łódź Summer Festival! na Łódzkich Błoniach

autor:

Błonia Łódzkie

25.07.2025

Łódź Summer Festival (25–27 lipca) to jedna z najgorętszych miejskich imprez tego lata. Swój udział ma w niej także Aquapark Fala, który na Łódzkich Błoniach rozstawi strefę relaksu. Koniecznie zabierzcie kostiumy!

Ogromna plaża, tropikalne palmy, leżaki, balia z wodą i wyluzowany surferski klimat jak z Półwyspu Helskiego – to wszystko będzie czekać na uczestników ŁSF w strefie relaksu Aquaparku Fala. Całkowicie za darmo! Do tego didżej, który w ciągu dnia wprowadzi wszystkich w dobry nastrój, a wieczorem rozkręci beach party. A to zaledwie część zaplanowanych atrakcji!

W Łodzi jak na plaży w Jastarni

– Strefa relaksu Fali to miejsce, w którym można złapać oddech pomiędzy koncertami i przez chwilę poczuć się w Łodzi jak na kempingu w Chałupach czy na plaży w Jastarni – zapowiada Ewa Górniak z Aquaparku Fala – Nasza obecność na Łódź Summer Festival to nie przypadek. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś wyjątkowego i dzielimy się dobrą energią podczas wydarzeń, którymi żyje nasze miasto: od ulicznych maratonów po letnie koncerty.

Strefa relaksu Fali stanie na Łódzkich Błoniach tuż przy samym wejściu na festiwal, od strony ul. Konstantynowskiej – pomiędzy wesołym miasteczkiem a strefą gastro, w niewielkiej odległości od pola namiotowego. Będzie działać przez cały czas trwania ŁSF – od piątku (25 lipca) do niedzieli (27 lipca), od godz. 17:00 do 2:00 w nocy.

Wskocz do balii, popłyń na fali!

Jedną z głównych atrakcji strefy chilllu będzie balia ogrodowa z ciepłą wodą, zachęcająca do odpoczynku po lub w trakcie koncertowych szaleństw. Żeby z niej skorzystać, trzeba mieć ze sobą kostium kąpielowy i ręcznik – obok staną też przebieralnie i prysznice. W schłodzeniu się podczas upałów pomogą kurtyny z wodą.

Nie zabraknie też okazji do szaleństw… na fali, czyli na torze do skimboardingu i symulatorze deski surfingowej, które zostaną udostępnione bez żadnych opłat. Przez cały czas o odpowiedni klimat będzie dbał DJ Lizard, który w ciągu dnia zaserwuje spokojniejszą muzykę, dopasowaną do festiwalowego line-upu, a po zmroku rozkręci niezapomnianą plażową imprezę.

W strefie chillu będzie można również kupić bilety na sobotnie after party, które Aquapark Fala organizuje na swoim terenie przy al. Unii Lubelskiej 4. Więcej na temat imprezy przeczytasz na stronie aquapark.lodz.pl.


Aquapark FALA

Zobacz również:

czwartek, 27 listopada 2025

"Dobre rzeczy" - świąteczny pop-up Łódź Design Festival w Manufakturze

Okres końca roku to czas obdarowywania – ale też refleksji nad tym, co naprawdę warto dawać. Wystawa pokazuje, że dobry prezent może być zarówno rzeczą, jak i gestem. więcej

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)
27.11.2025 - 16.01.2026 00:00

czwartek, 25 grudnia 2025

Park Miliona Świateł w Orientarium ZOO Łódź

Park Miliona Świateł powraca do Łodzi! Po raz kolejny magiczna iluminacja rozświetli Orientarium Zoo Łódź, zamieniając je w bajkową krainę pełną kolorów, dźwięków i fantastycznych stworzeń. więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
25.12.2025 - 30.12.2025 17:00

piątek, 26 grudnia 2025

Karmienia pokazowe w Orientarium ZOO Łódź

Pokazy karmienia zwierząt pozwalają zobaczyć mieszkańców Orientarium z bliska i lepiej poznać ich zwyczaje. więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
26.12.2025 09:00

Frytkomania, czyli wyjątkowy festiwal na Fali

W grudniu, gdy George Michael znów podaruje serce nie tej, co trzeba, w Aquaparku Fala zapanuje klimat jak na nadmorskim deptaku w środku lata – wszystko za sprawą festiwalu frytek! więcej

Aquapark FALA (Łódź al. Unii Lubelskiej 4)
26.12.2025 - 30.12.2025 09:00

Zakręcony Jarmark w Manufakturze

Świąteczna magia wraca do Manufaktury! Już 28 listopada rusza Zakręcony Jarmark, który w zeszłym roku zdobył serca łodzian oraz przyciągnął tłumy mieszkańców i turystów. więcej

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)
26.12.2025 12:00

Lodowisko w Manufakturze

Lodowisko w Manufakturze 23 listopada przyjmie pierwszych łyżwiarzy. Na lodowej tafli o powierzchni ponad 600 mkw będzie można ślizgać się przez 7 dni w tygodniu. Lubiana atrakcja zostanie na rynku… więcej

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)
26.12.2025 12:00

Święta na Placu Wolności - Jarmark Bożonarodzeniowy

29 listopada w samym sercu miasta rozbłysnęła miejska choinka – symbol nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia wystartował również Łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy, który wypełnił centrum… więcej

Plac Wolności w Łodzi
26.12.2025 13:00
Kontakt