Czarodziejska skrzynia

autor:

Teatr Wielki w Łodzi (Plac Dąbrowskiego)

17.09.2017

Teatr Wielki w Łodzi zaprasza na spektakl muzyczny.

Gdy nadchodzi jesień, chętnie powracamy do wakacyjnych wspomnień, by choć na chwilę poczuć beztroską atmosferę letnich dni. Nowy spektakl w wykonaniu Chóru Dziecięcego Teatru Wielkiego w Łodzi pt. CZARODZIEJSKA SKRZYNIA w magiczny sposób przeniesie nas w świat wakacyjnych wojaży.
Grupa zaprzyjaźnionych dzieci przeżywa niezwykłą przygodę, która zachwyci zarówno młodszych, jak i nieco starszych widzów. Co kryje tajemnicza skrzynia, którą dzieci odnajdują na plaży? Jaką moc mają wakacyjne wspomnienia? Czy marzenia o egzotycznej wyprawie staną się realne? Siła dziecięcej wyobraźni i magia teatru pozwolą nam wyruszyć w fascynującą, afrykańską podróż.
Zapraszamy na kolorowe, radosne i pełne słońca widowisko muzyczne, które udowadnia, że przygoda życia może nas spotkać w najmniej oczekiwanym momencie (mat.org).

Zobacz również:

czwartek, 1 stycznia 2026

Park Miliona Świateł w Orientarium ZOO Łódź

Park Miliona Świateł powraca do Łodzi! Po raz kolejny magiczna iluminacja rozświetli Orientarium Zoo Łódź, zamieniając je w bajkową krainę pełną kolorów, dźwięków i fantastycznych stworzeń. więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
01.01.2026 - 01.03.2026 17:00

poniedziałek, 19 stycznia 2026

Ferie zimowe w Hopa Lupa | Nowa Sukcesja

Szukasz pomysłu na aktywne i pełne emocji ferie dla Twojego dziecka? więcej

Nowa Sukcesja (Łódź, al. Politechniki 1)
19.01.2026 - 01.03.2026 10:00

niedziela, 1 marca 2026

Memoriał Marii Olszewskiej - Lodowisko Bombonierka

Organizacja zawodów międzynarodowych w Łodzi to było jedno z marzeń Marii Olszewskiej. Trenerki, której imieniem nazwano lodowisko Bombonierka. więcej

Lodowisko Bombonierka (Łódź, ul. Stefanowskiego 28)
01.03.2026 07:45

„Roślinny obraz” – wyjątkowe warsztaty tworzenia żywego obrazu w ZOO Orientarium Łódź

„Roślinny obraz” – wyjątkowe warsztaty tworzenia żywego obrazu. więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
01.03.2026 09:30

Festiwal Modelarstwa i Fantastyki w Łódzkim Centrum Wydarzeń

Tu mała skala robi wielkie wrażenie. Po raz pierwszy w Łodzi - Festiwal Modelarstwa i Fantastyki! więcej

Łódzkie Centrum Wydarzeń (ul. Zachodnia 54/56)
01.03.2026 10:00

I Bieg Pamięci Stanisława Sojczyńskiego "Warszyca" na Brusie

Zapraszamy na I Bieg Pamięci Stanisława Sojczyńskiego „Warszyca”! więcej

Brus (Łódź)
01.03.2026 12:00

"Skarb Kapitana Haka" w Teatrze Piccolo

Na redzie niewielkiego portu w Indiach stoi opuszczony galeon. Na pokład statku wchodzi dama z Polski, Wanda Kowalska, pragnąca wynająć go w daleką, pełną tajemnic podróż. więcej

Teatr Piccolo (Łódź, ul. Tuwima 34)
01.03.2026 12:30
Kontakt