Dr. Martens Pop Up Store na Rynku Włókniarek Łódzkich

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)

Czarny, piętrowy kontener - charakterystyczna przestrzeń kultowej marki Dr. Martens na początku października stanął na rynku Manufaktury. Do 9 listopada przestrzeń w Manufakturze jest otwarta dla wszystkich fanów Docsów i osób, które chcą się dowiedzieć, czym kultowa marka zdobyła serca milionów fanów na świecie. Na odwiedzających czeka wiele bezpłatnych atrakcji, m.in. koncerty wyjątkowych artystów.

Kultowe buty Dr. Martens to symbol odważnego podejścia do życia. Pierwsze powstały jeszcze w latach 60. ubiegłego stulenia i przez te ponad sześć dekad, buty Dr. Martens nieustannie inspiruj a kolejne pokolenia.

Bezpłatne czwartkowe koncerty

Muzyka zawsze była w DNA marki, dzięki zespołom, które przeniosły Docsy z ulic prosto na scenę muzyczną. Od tamtej pory marka wspiera początkujących artystów, dlatego w strefie nie mogło zabraknąć koncertów wyjątkowych twórców. Koncerty ruszają w czwartki o 18:00 – artyści pojawią się na balkonie kontenerowej konstrukcji Pop Up Store, więc każdy może ich posłuchać.

6 października cykl koncertów rozpocznie Jann, który przyjemne popowe kompozycje okrasza swym niezwykłym operowym głosem. W kolejnym tygodniu, tj. 13 października, będzie można posłuchać koncertu Eveliny Ross, wokalistki i gitarzystki. Zespół VHS zaśpiewa dla łódzkiej publiczności 27 października. Cechami rozpoznawczymi bandu są nieprzeciętne poczucie humoru i pozytywna energia. 3 listopada scenę Dr. Martens Pop Up Store zamknie występ zespołu Sea Saw.

Zadbaj o swoje ulubione Docs’y

We wtorki 4, 11, 18 i 25 października w godzinach 15:00 – 19:00 każdy może przynieść swoją ulubioną parę Docsów do Pop Up Store i oddać w ręce specjalisty, który zajmie się ich pielęgnacją. Ekipa podpowie również jak o nie odpowiednio dbać, dzięki czemu będą służyły jeszcze dłużej.

Tych, którym wyrażania siebie nigdy dość, marka zaprasza do oddania Docsów w ręce utalentowanych tatuatorów. Stworzą oni na butach oryginalne wzory i przyozdobią wybranym motywem. Można też zdać się na inwencję twórczą artystów. Będą oni do dyspozycji w każdą środę w godzinach 15:00 – 19:00.

Zobacz również:

piątek, 28 marca 2025

Jarmark Wielkanocny w Manufakturze

Na rynek Manufaktury powrócił jarmark wraz ze swoją charakterystyczną maskotką, kurczakiem Manuelem. Wystawcy z regionalnymi produktami, pamiątkami i ozdobami pomogą przygotować się do świąt. więcej

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)
28.03.2025 - 18.04.2025 10:00

środa, 9 kwietnia 2025

Jarmark produktów włoskich w Porcie Łódź

Włoski smak w sercu Łodzi! Od 2 do 18 kwietnia Port Łódź zamienia się w małą Italię! więcej

Port Łódź (ul. Pabianicka 245)
09.04.2025 - 18.04.2025 10:00

piątek, 11 kwietnia 2025

Jarmark Produktów Regionalnych w Porcie Łódź

Już od 11 kwietnia zapraszamy Was na pachnącą tradycją i smakiem edycję kultowego Jarmarku Produktów Regionalnych! więcej

Port Łódź (ul. Pabianicka 245)
11.04.2025 - 18.04.2025 10:00

niedziela, 13 kwietnia 2025

Targi Boho&Art w Pasażu Łódzkim

Już w dniach 13-19 kwiet­nia za­pra­sza­my na ko­lej­ną edy­cję tar­gów BOHO & ART! więcej

Centrum Handlowe Pasaż Łódzki (al. Jana Pawła II 30)
13.04.2025 - 19.04.2025 00:00

poniedziałek, 14 kwietnia 2025

Bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne z MOSiR

MOSiR Łódź serdecznie zaprasza na zajęcia sportowo -rekreacyjne organizowane na naszych obiektach. więcej

14.04.2025 - 18.04.2025 00:00

Dotknij Teatru 2025: Rewolucje w Łódzkim Centrum Wydarzeń

Piętnasta edycja Festiwalu Dotknij Teatru stawia w centrum uwagi rewolucję – nie tylko jako historyczny wstrząs, lecz także jako codzienny akt odwagi, jako gest zmiany, bunt wobec zastanego porządku i… więcej

Łódzkie Centrum Wydarzeń (ul. Zachodnia 54/56)
14.04.2025 - 18.04.2025 00:00

"Wszystko źle! Najgorszy na świecie spektakl o dojrzewaniu" w Teatrze Pinokio

Jak łatwo się domyśleć, w czasie pokazu wszystko pójdzie źle. Dokładnie tak samo jak w czasie dojrzewania! więcej

Teatr Pinokio w Łodzi (ul. Sienkiewicza 75/77)
14.04.2025 09:00

"Wszystko źle! Najgorszy na świecie spektakl o dojrzewaniu" w Teatrze Pinokio

Jak łatwo się domyśleć, w czasie pokazu wszystko pójdzie źle. Dokładnie tak samo jak w czasie dojrzewania! więcej

Teatr Pinokio w Łodzi (ul. Sienkiewicza 75/77)
14.04.2025 11:00

Wielkanoc w Porcie Łódź Junior

Zapraszamy wszystkie dzieci na kreatywną wielkanocną zabawę w Porcie Łódź Junior! więcej

Port Łódź (ul. Pabianicka 245)
14.04.2025 - 18.04.2025 12:00
Kontakt