Festiwal K+K: Wyśnij swój świat – Wielka przygoda | warsztaty w Fabryce Sztuki

autor:

Fabryka Sztuki | Art_Inkubator (Łódź, ul. Tymienieckiego 3)

01.12.2024

Zapraszamy na warsztaty "Wyśnij swój świat – Wielka Przygoda", prowadzone przez Annę Nowicką, dla dziewczynek w wieku 7-10 lat, w ramach Festiwalu Książki Obrazkowej KROPKA+KRESKA: "Bajanie w obłokach", w Fabryce Sztuki.

Festiwal K+K: Wyśnij swój świat – Wielka przygoda | warsztaty w Fabryce Sztuki

 Data: 1 grudnia 2024 | NIEDZIELA
Godzina: 10:00
Miejsce: Sala C_101, budynek C, I piętro, Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
Wiek uczestników: dziewczynki w wieku 7-10 lat
Czas trwania: 90 minut
Bilety: 20 zł za osobę
Zakup biletów: https://kicket.com/embedded/rezerwacja/288453

Więcej informacji: https://kropkapluskreska.pl/


Czy śniło Ci się coś dzisiaj? Czy miałaś jakąś Wielką Przygodę...? Rozmawiałaś z Królem Psów? A może leciałaś na skrzydłach Świetlistego Ptaka? Znalazłaś klucz do Tajemniczych Drzwi? Co się za nimi kryje? Czy słyszysz, jak skrzypią, kiedy je otwierasz? Jesteś gotowa...?

Odważnie wejdź do Krainy Snów i Wyobraźni! To właśnie tutaj każdej nocy doświadczasz zapierających dech przygód: przeskakujesz rwące potoki, rozłupujesz skały, łapiesz chmury w szklanki i odczarowujesz ogniste potwory. To tutaj zdobywasz magiczne moce i budujesz swój niepowtarzalny Świat.

Opowiedz nam swój sen, narysuj go i zatańcz! Wejdź w różne role, zmień kostiumy, zrób coś zupełnie inaczej! Razem rozsupłamy pokręcone historie, sprytnie pokonamy nieziemskie przeszkody i nauczymy się wytrwale dążyć do celu.

Poprzez pracę ze snami, wyobraźnią i zabawy ruchowe warsztat "Wyśnij swój świat – Wielka Przygoda", inspirowany książką "O snach" (tekst: Sylvie Baussier; ilustracje: Ilya Green; Wydawnictwo Amea) rozbudza kreatywność i umiejętności twórczego wyrażania siebie. Inspiruje do skupienia się i wyciszenia. Prowadząca, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia tanecznego i praktyki pracy ze snami, poprowadzi ćwiczenia pogłębiające świadomość ciała i rozwijające zaufanie do własnej intuicji i wyobraźni.

Warsztat jest częścią programu: "Dream Your World KIDS®" International Institute for Dreaming and Imagery® https://institutefordreamingandimagery.com/dyw-kids/

Dr Anna Nowicka – choreografka i tancerka, z wykształcenia psycholożka, od 15 lat praktykuje pracę ze snami. Jest certyfikowaną nauczycielką metody Saphire® dr Catherine Shainberg / The School of Images. Uczy w International Institute for Dreaming and Imagery i rozwija autorską technikę pracy z ciałem w oparciu o pracę z wyobraźnią i snami. Prowadzi regularne zajęcia online i offline, kursy performatywne i improwizacyjne, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Dyrektorka Dream Your World KIDS, programu mającego na celu wspieranie dzieci i młodzieży w realizacji ich marzeń, poprzez pracę z intuicją i snami. Więcej info: www.annanowicka.com


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Zadanie jest współfinansowane z dotacji Miasta Łodzi.


Wydarzenie na FB

Zobacz również:

czwartek, 1 stycznia 2026

Park Miliona Świateł w Orientarium ZOO Łódź

Park Miliona Świateł powraca do Łodzi! Po raz kolejny magiczna iluminacja rozświetli Orientarium Zoo Łódź, zamieniając je w bajkową krainę pełną kolorów, dźwięków i fantastycznych stworzeń. więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
01.01.2026 - 01.03.2026 17:00

piątek, 2 stycznia 2026

Lodowisko w Manufakturze

Lodowisko w Manufakturze 23 listopada przyjmie pierwszych łyżwiarzy. Na lodowej tafli o powierzchni ponad 600 mkw będzie można ślizgać się przez 7 dni w tygodniu. Lubiana atrakcja zostanie na rynku… więcej

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)
02.01.2026 - 15.02.2026 10:00

poniedziałek, 19 stycznia 2026

Bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne z MOSiR

MOSiR Łódź serdecznie zaprasza na zajęcia sportowo -rekreacyjne organizowane na naszych obiektach. więcej

Łódź
19.01.2026 - 23.01.2026 00:00

Nieodpłatne zajęcia dla Seniorów z Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora

Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora to kolejny projekt Urzędu Miasta Łodzi, mający na celu aktywizację społeczną osób starszych w miejscu ich zamieszkania. Głównym celem projektu jest edukacja… więcej

Łódź
19.01.2026 - 23.01.2026 00:00

Różnorodne zajęcia z Miejską Strefą Kultury

Składamy się aż z 15 filii, tworząc sprawnie funkcjonującą instytucję o charakterze kulturalno-artystycznym. Pragniemy integrować, inspirować i aktywizować wszystkich mieszkańców Łodzi. Na potęgę! więcej

Łódź
19.01.2026 - 23.01.2026 00:00

Budka Dobroczynności – Pomoc dla samotnej babci na OFF Piotrkowska

Do końca stycznia zapraszamy Was do Budki Dobroczynności na OFF Piotrkowska, więcej

OFF Piotrkowska (Łódź, ul. Piotrkowska 138/140)
19.01.2026 - 31.01.2026 10:00

wtorek, 20 stycznia 2026

"Mała syrenka" w Teatrze Lalek Arlekin

Zapraszamy na spektakl "Mała syrenka" do Teatru Lalek Arlekin! więcej

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi (ul. Wólczańska 5)
20.01.2026 09:00

Bezpłatne oprowadzania z edukatorami i stoisko edukacyjne! w ZOO Orientarium Łódź

Pokazowe karmienia, spotkania z edukatorami i zwierzęta… na wyciągnięcie ręki! więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
20.01.2026 10:00

Wtorki dla Seniora w Kinie NCKF EC1

Wracają Wtorki dla Seniora w kinie NCKF! więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (ul. Targowa 1/3)
20.01.2026 11:00

"Mała syrenka" w Teatrze Lalek Arlekin

Zapraszamy na spektakl "Mała syrenka" do Teatru Lalek Arlekin! więcej

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi (ul. Wólczańska 5)
20.01.2026 11:30
Kontakt