Koncert Muzyki Filmowej

autor:

Atlas Arena w Łodzi (al. Bandurskiego 7)

11.10.2017

Ogólnopolska trasa „Koncert Muzyki Filmowej " w wykonaniu Justyny Steczkowskiej, Krzysztofa Cugowskiego, Krzysztofa Kiljańskiego, Andrzeja Piasecznego, Janusza Radka i Mietka Szcześniaka.

Sześć niezwykłych głosów polskiej sceny, 50 muzyków orkiestry symfonicznej, 30 najpiękniejszych hitów z hollywoodzkich filmów, gigantyczne multimedialne przedsięwzięcie i aranżacje taneczne w wykonaniu mistrzów - tak zapowiada się „Koncert Muzyki Filmowej”. W rolach głównych: Justyna Steczkowska, Krzysztof Cugowski, Krzysztof Kiljański, Andrzej Piaseczny, Janusz Radek i Mietek Szcześniak. To unikalne wydarzenie będzie już 11 października 2017 r. w Atlas Arenie w Łodzi.

Koncert brawurowo rozpoczyna instrumentalna wersja najsłynniejszego utworu z Gwiezdnych Wojen w wykonaniu Orkiestry muzyki symfonicznej, która porywa widzów w muzyczną podróż po filmowych hitach. Dalej przewodnikami staną się znamienici polscy artyści.

Justyna Steczkowska - jako jedyna kobieta w tym projekcie - oczaruje słuchaczy głosem w utworach m.in. ze Śniadania u Tiffany’ego, Upiora w Operze czy Władcy Pierścieni. Słuchanie interpretacji muzycznych w jej wykonaniu to uczta dla każdego widza: połączenie czterooktawowej skali głosu, charyzmy, osobowości i zmysłowej klasy zdecydowanie oczarowuje od pierwszych sekund pojawienia się Artystki na scenie.

Andrzej Piaseczny - dżentelmen popowej sceny muzycznej - zaprasza na nastrojowy spacer londyńskimi uliczkami Nothing Hill, skąd udamy się na Cztery Wesela i Pogrzeb, a niektórzy przypomną sobie dzieciństwo słuchając utworu z kinowego przeboju Robin Hood: Książę Złodziei. Jednak dzięki nieprzeciętnej, ciepłej barwie głosu to właśnie „Circle of Love” z Króla Lwa ma wywołuje największe owacje.

Artysta nieszablonowy, poeta o niezwykłej wrażliwości - Mietek Szcześniak - opowie o miłości w dwóch kultowych utworach, które mimo upływu lat, nigdy nie oddadzą podium: na początku usłyszymy romantyczny hit „I will always love you” z filmu Bodyguard, a potem przeniesiemy się na pokład Titanica, gdzie Szcześniak, w duecie z Justyną Steczkowską, wykona jeden z flagowych przebojów miłosnych wszech czasów „My heart will go on”.

Krzysztof Kiljański swym nastrojowym głosem jazzmana zastąpi Bruce’a Springstean’a w hicie z oscarowej produkcji Filadelfia. W melancholijnym duecie „Moon River” wykonywanym z Justyną Steczkowską wzruszą opowieścią o tęsknocie i życiowej włóczędze dwojga ludzi.

Niepokorny rockman Krzysztof Cugowski dźwiga na swych barkach ciężar arcydzieła „Skyfall”, z którym rozlicza się z perfekcją Jamesa Bonda, a w drugiej części koncertu zaskakuje wykonaniem „She’s like the wind” z Dirty Dancing.

Przed nie lada wyzwaniem stanął Janusz Radek, który fenomenalnie mierzy się z księciem popu w utworze „Purple Rain”, a za to wykonanie podczas każdego koncertu otrzymuje owacje na stojąco. Oprócz tego usłyszymy go w hicie z Piano Bar, a na koniec w grupowym wykonaniu piosenki „The Wonder Years”.

Artystom towarzyszy ponad pięćdziesięcioosobowa grupa Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod batutą znakomitego kompozytora, aranżera i dyrygenta – Tomasza Szymusia.

O uniesienia artystyczne, które nacieszą także oko, zadbają mistrzowie tańca: Tomasz Barański, Anna Głogowska, Krzysztof Hulboj i Janja Lesar.

Klamrą dla gwiazdorskiej obsady tego projektu są wirtuozi w konferansjerce prestiżowych imprez filmowych i eksperci od produkcji wielkiego ekranu: Grażyna Torbicka / Tomasz Raczek.

Bilety w cenie 249 PLN VIP, 179 PLN, 149 PLN, 119 PLN, 89 PLN do nabycia na stronie royalconcert.pl

Informacje i zamówienia zbiorowe biletów tel. 730-377-300, e-mail bilety@royalconcert.pl

Zobacz również:

poniedziałek, 3 marca 2025

DUMNI Z ZALEWAJKI 2025!

Marzec miesiącem zalewajki! więcej

03.03.2025 - 12.03.2025 00:00
 -  Park Miliona Świateł przy Orientarium Zoo Łódź

Park Miliona Świateł przy Orientarium Zoo Łódź

Orientarium Zoo Łódź zamieni się w krainę pełną magii, a to wszystko za sprawą wystawy „Magiczne zwierzęta”. Noc ożyje w sposób, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających gości – zarówno dzieci,… więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
03.03.2025 - 16.03.2025 17:00

sobota, 8 marca 2025

Wspólnie ratujmy Azję! - 6. TyDzień Misji Ogrodów Zoologicznych i Akwariów w Orientarium Zoo Łódź

17 polskich ogrodów zoologicznych, 17 zwierząt w roli wojowników, 1 ważny dla świata temat: ZWIERZĘTA AZJI. więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
08.03.2025 - 16.03.2025 00:00

poniedziałek, 10 marca 2025

Bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne z MOSiR

MOSiR Łódź serdecznie zaprasza na zajęcia sportowo -rekreacyjne organizowane na naszych obiektach. więcej

10.03.2025 - 14.03.2025 00:00

wtorek, 11 marca 2025

Banda Czarnej Frotte w Teatrze Pinokio

„Banda Czarnej Frotte” to kolejna porcja niesfornych i nieźle zakręconych skarpetkowych historii, znanych młodym czytelnikom (i widzom Teatru Pinokio w Łodzi) z serii książek Justyny Bednarek. więcej

Teatr Pinokio w Łodzi (ul. Sienkiewicza 75/77)
11.03.2025 09:00

Banda Czarnej Frotte w Teatrze Pinokio

„Banda Czarnej Frotte” to kolejna porcja niesfornych i nieźle zakręconych skarpetkowych historii, znanych młodym czytelnikom (i widzom Teatru Pinokio w Łodzi) z serii książek Justyny Bednarek. więcej

Teatr Pinokio w Łodzi (ul. Sienkiewicza 75/77)
11.03.2025 11:30

WROTKARNIA KOŁOWROTKI w Ogrodach Geyera

Wrotkarnia w Łodzi to cykliczne wydarzenie, które odbywa się co roku w Ogrodach Geyera przy ul. Piotrkowskiej 293/305 podczas ferii zimowych. więcej

Ogrody Geyera (Łódź, ul. Piotrkowska 293)
11.03.2025 13:30

Marzec w Bibliotece Secesja. Archihub - miejsca dla wielbicieli architektury, designu i Łodzi

Interesujesz się miastem, wzornictwem i/lub architekturą? Powstaliśmy właśnie dla Ciebie! więcej

Biblioteka Scesja. Archihub (Łódź, ul. Zchodnia 76)
11.03.2025 16:00

Wachlarz łódzki. Tajemnice najdawniejszych instrumentów klawiszowych w Łódzkim Domu Kultury

„Tajemnice najdawniejszych instrumentów klawiszowych” to kolejne fascynujące spotkanie w ramach cyklu „Wachlarz łódzki. Interdyscyplinarne spotkania z kulturą”. więcej

Łódzki Dom Kultury - lokalizacja tymczasowa (ul. Dowborczyków 18)
11.03.2025 18:00
Kontakt