Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro w Atlas Arenie

autor:

Atlas Arena w Łodzi (al. Bandurskiego 7)

01.02.2025

Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro powracają do Łodzi!

Już 1 lutego łódzka Atlas Arena ponownie rozbrzmi rykiem silników najlepszych zawodników świata oraz gorącym dopingiem 10-tysięcznej widowni. Czeka nas wieczór wypełniony zaskakującymi zwrotami akcji, zapachem benzyny i widowiskową rywalizacją podczas czwartego przystanku Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro!

Łódzka runda to wydarzenie wyjątkowe dla biało-czerwonych kibiców – to właśnie tutaj, w 2011 roku, rozegrano pierwsze Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Polsce. Lutowe wydarzenie będzie już 15. przystankiem tej spektakularnej serii w naszym kraju, a Atlas Arena ponownie wypełni się sportowymi emocjami na najwyższym, światowym poziomie.

Co czeka na fanów SuperEnduro?

Wieczór rozpoczniemy spektakularną ceremonią otwarcia pełną ognia, muzyki i efektów specjalnych. Następnie nadejdzie moment, na który wszyscy czekają – wyścigi główne, czyli zacięta rywalizacja podczas łącznie 10 wyścigów w trzech kategoriach startowych: Prestige, Junior oraz Open.

Na torze zobaczymy takie gwiazdy jak:

• Billy Bolt (GBR) – czterokrotny Mistrz Świata oraz prawdziwa ikona SuperEnduro, którego niesamowite umiejętności wprost zapierają dech w piersiach.
 Jonny Walker (GBR) – Mistrz Ameryki 2022 oraz aktualny Wicemistrz Świata, który coraz mocniej depcze po piętach swojemu rodakowi.
• Dominik Olszowy (POL) – Mistrz Świata Juniorów 2022, nasza biało-czerwona duma, który z pasją i determinacją walczy o podium w klasie Prestige!

Nie zabraknie również emocji podczas wyścigu pokazowego Kids Race, w trakcie którego najmłodsi adepci SuperEnduro zaprezentują swoje umiejętności na torze.

Dodatkowe atrakcje dla fanów:

• Możliwość udziału w sesji treningowej – podczas której zobaczysz jako pierwszy zmagania zawodników z wymagającym torem oraz głodnymi zwycięstwa przeciwnikami.
• Strefa wystawców – zlokalizowana w foyer Atlas Areny, na której partnerzy wydarzenia zaprezentują Wam swoje nowości na nadchodzący sezon.
• Sesja autografów – wyjątkowa szansa, aby spotkać swoich idoli i zdobyć pamiątkowe podpisy.

Zarezerwuj bilety już dziś!

Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro w Łodzi to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! To właśnie 1 lutego Atlas Arena wypełni się energią, rywalizacją i emocjami, jakich jeszcze nie doświadczyłeś. Zarezerwuj najlepsze miejsca i kibicuj swoim faworytom w walce o tytuł mistrza świata!

KUP BILET - eBilet

KUP BILET - Eventim

Zobacz również:

czwartek, 1 stycznia 2026

Park Miliona Świateł w Orientarium ZOO Łódź

Park Miliona Świateł powraca do Łodzi! Po raz kolejny magiczna iluminacja rozświetli Orientarium Zoo Łódź, zamieniając je w bajkową krainę pełną kolorów, dźwięków i fantastycznych stworzeń. więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
01.01.2026 - 01.03.2026 17:00

piątek, 2 stycznia 2026

Lodowisko w Manufakturze

Lodowisko w Manufakturze 23 listopada przyjmie pierwszych łyżwiarzy. Na lodowej tafli o powierzchni ponad 600 mkw będzie można ślizgać się przez 7 dni w tygodniu. Lubiana atrakcja zostanie na rynku… więcej

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)
02.01.2026 - 15.02.2026 10:00

piątek, 30 stycznia 2026

Jemy w Łodzi PIZZA FEST 2026

To już 10 edycja wydarzenia! W lutym w Łodzi znów będzie królowała PIZZA! więcej

Łódź
30.01.2026 - 08.02.2026 00:00

sobota, 31 stycznia 2026

Śmigaj na łyżwach w Porcie Łódź

W trakcie ferii od 31 stycznia do 15 lutego. Lodowisko w Porcie Łódź czynne codziennie od 10:00 do 21:00. więcej

Port Łódź (ul. Pabianicka 245)
31.01.2026 - 15.02.2026 10:00

poniedziałek, 2 lutego 2026

Różnorodne zajęcia z Miejską Strefą Kultury

Składamy się aż z 15 filii, tworząc sprawnie funkcjonującą instytucję o charakterze kulturalno-artystycznym. Pragniemy integrować, inspirować i aktywizować wszystkich mieszkańców Łodzi. Na potęgę! więcej

Łódź
02.02.2026 - 07.02.2026 00:00

Bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne z MOSiR

MOSiR Łódź serdecznie zaprasza na zajęcia sportowo -rekreacyjne organizowane na naszych obiektach. więcej

Łódź
02.02.2026 - 06.02.2026 00:00

Nieodpłatne zajęcia dla Seniorów z Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora

Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora to kolejny projekt Urzędu Miasta Łodzi, mający na celu aktywizację społeczną osób starszych w miejscu ich zamieszkania. Głównym celem projektu jest edukacja… więcej

Łódź
02.02.2026 - 06.02.2026 00:00

Ferie na Fali

Zapraszamy na najbardziej aktywne, wodne i pełne przygód ferie w Łodzi! Każdego dnia na dzieci czeka aż 10 godzin atrakcji, sportu, nauki i świetnej zabawy - od 7:00 do 17:00. więcej

Aquapark FALA (Łódź al. Unii Lubelskiej 4)
02.02.2026 - 06.02.2026 07:00

Półkolonie w MONOSFERZE w Monopolis

Półkolonie zimowe w Monosferze to ogromna dawka ZABAWY ale także WIEDZY. Półkolonie organizowane przy współpracy z GO4Robot Łódź to świetny sposób na rozbudzenie pasji do nauki, zdobycie cennej wiedzy… więcej

Monopolis (Łódź, ul. Kopcińskiego 60 i 62)
02.02.2026 - 06.02.2026 07:30
Kontakt