Obrazy z roztopionych kredek - warsztaty dla dzieci w ferie zimowe w Empiku w Manufakturze

autor:

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)

05.02.2018

Tworzenie takich obrazów to doskonała zabawa zarówno dla małych, jak i dużych. Gotowe obrazy będą fantastyczną dekoracją w każdym wnętrzu, nie tylko zimową porą.

fot. mat. pras. Salon Empik Łódź Manufaktura
Obrazy z roztopionych kredek - warsztaty dla dzieci w Empiku w Manufakturze
2 zdjęcia
fot. mat. pras. Salon Empik Łódź Manufaktura
fot. mat. pras. Salon Empik Łódź Manufaktura
ZOBACZ
ZDJĘCIA (2)

Kredki świecowe nie muszą służyć wyłącznie do malowania. I bez rysowania można stworzyć z ich pomocą niepowtarzalne, nowoczesne, a przy tym robiące piorunujące wrażenie obrazy. Wystarczy karton lub podobrazie malarskie, klej, suszarka, kolorowe kredki świecowe i trochę cierpliwości. Tworzenie takich obrazów to doskonała zabawa zarówno dla małych, jak i dużych. Gotowe obrazy będą fantastyczną dekoracją w każdym wnętrzu, nie tylko zimową porą.

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!
Zapisy na warsztaty: 603 117 072.
wiek: 5+

Więcej informacji na facebookowym wydarzeniu

Czas i miejsce:
5 lutego (poniedziałek) 2018
godz. 13.00-15.00
Salon Empik Łódź Manufaktura
CH Manufaktura
91-071 Łódź, ul. Karskiego 5
kom.: +48 224 627 250
e-mail: obsluga.klienta@empik.com
http://www.empik.com/

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz również:

czwartek, 14 listopada 2024

 -  Park Miliona Świateł przy Orientarium Zoo Łódź

Park Miliona Świateł przy Orientarium Zoo Łódź

Orientarium Zoo Łódź zamieni się w krainę pełną magii, a to wszystko za sprawą wystawy „Magiczne zwierzęta”. Noc ożyje w sposób, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających gości – zarówno dzieci,… więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
14.11.2024 - 02.03.2025 17:00

poniedziałek, 10 lutego 2025

Bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne z MOSiR

MOSiR Łódź serdecznie zaprasza na zajęcia sportowo -rekreacyjne organizowane na naszych obiektach. więcej

10.02.2025 - 14.02.2025 00:00

Lodowisko w Manufakturze

Lodowisko na rynku Manufaktury to jedna z ulubionych zimowych rozrywek łodzian. To tam pierwsze niepewne kroki stawiają najmłodsi, oczywiście z pomocą niezawodnego pingwinka, a zapaleni łyżwiarze… więcej

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)
10.02.2025 10:00

Warsztaty "Walentynki o smaku czekolady" w Galerii Łódzkiej

Zapraszamy na warsztaty z robienia słodkości. więcej

Galeria Łódzka (ul. Piłsudskiego 15/23)
10.02.2025 12:00

Jest lodowisko, jest zabawa w Porcie Łódź

Możecie cieszyć się zimową zabawą na naszym lodowisku, zlokalizowanym na parkingu podziemnym, niedaleko wejścia do sklepu IKEA. Lodowisko czynne jest codziennie, a bilet pozwala na jazdę bez limitu… więcej

Port Łódź (ul. Pabianicka 245)
10.02.2025 14:00

Jak się kręci filmy przyrodnicze? w Miejskiej Strefie Kultury: Teofilów

Leśne Studio Filmowe od kuchni. więcej

Miejska Strefa Kultury: Teofilów - Centrum Twórczości Lutnia (Łódź, ul. Łanowa 14)
10.02.2025 15:00

wtorek, 11 lutego 2025

 -  „Frankenstein" w Teatrze Lalek Arlekin

„Frankenstein" w Teatrze Lalek Arlekin

Ballada o przemocy - spektakl dla widzów od 12. roku życia. więcej

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi (ul. Wólczańska 5)
11.02.2025 09:00
Kontakt