Na Planecie Robotów prowadzimy letnie zajęcia, na których pokazujemy, że z właściwym podejściem nauka jest czystą przyjemnością. Z pomocą inteligentnych zestawów LEGO® Mindstorms nasi instruktorzy pokazują dzieciom, jak zbudować swoje mobilne roboty marzeń. W ten sposób wszyscy uczestnicy poznają podstawy fizyki, programowania oraz zasad owocnej pracy w grupie. Wiedza zdobyta na robo-półkoloniach pomaga uzyskać dobre wyniki w szkole.
Dbamy, by nasze letnie zajęcia były nie tylko czasem wszechstronnego rozwoju, ale również po prostu wspaniałą zabawą. Nasz program stworzyliśmy tak, aby odpowiadał potrzebom dzieci w wieku szkolnym. Umieściliśmy w nim m.in.:
- Wyjścia do eksperymentarium, do parku linowego, czy też na Laser Tag
- Szereg aktywności ruchowych oraz sportowych na świeżym powietrzu
- Kreatywne budowanie z klocków LEGO, klasycznych oraz Technic
- Rozrywkę przy odpowiednich dla młodych grach, wideo i planszowych
Doświadczeni opiekunowie zadbają o miło spędzony czas i bezpieczeństwo. Codziennie podamy 3 posiłki, które bez dodatkowych opłat możemy dostosować do indywidualnych potrzeb żywieniowych. Do tego zapewniamy też pełną opiekę od godziny 8 rano do 18 wieczorem.
Turnusy:
- 2 - 6 lipca,
- 30 lipca - 3 sierpnia,
- 6 - 10 sierpnia.