PSB & Przyjaciele // Koncert w Przechowalni

autor:

PRZECHOWALNIA Łódzka Piwnica Artystyczna (Łódź, ul. 6 sierpnia 5)

26.09.2025

Pokorski Session Band to sesyjny skład gitarzysty Arka Pokorskiego – ekipa, która na co dzień nagrywa i współpracuje przy różnych projektach studyjnych i koncertowych, ale równie mocno uwielbia brać na warsztat znane utwory i nadać im własne, autorskie brzmienie.

Zespół tworzą:
- Arek Shredder Pokorski – gitara
- Tomasz Krajewski – bas
- Marcin Rydel – perkusja

Na scenie do PSB dołączą wyjątkowe wokalistki, które możecie kojarzyć z Jam Session organizowanych przez nas w Łodzi oraz warsztatów w legendarnej Muzycznej Owczarni w Jaworkach:

- Kamila Doruch-Olechno – od samego początku wspiera nas swoim głosem, nasz dyżurny wokal i niezastąpiona część ekipy. Jej energia, doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że zawsze czujemy się na scenie pewnie i pełni ognia. Z TĄ PANIĄ to nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa

- Klara Kubik – sopran, klasycznie wykształcona, nagradzana w świecie muzyki poważnej, a od niedawna także rozwijająca swoją przygodę z muzyką rozrywkową. Pianistka i laureatka konkursów, wnosi do zespołu unikalne połączenie wrażliwości klasyki i rockowego temperamentu.

Kinga Kłusek – śpiewa od 16 lat, finalistka ogólnopolskiego konkursu „Piosenkobranie” w Opolu (2023). Od 2021 roku uczestniczka Warsztatów w Muzycznej Owczarni, a na co dzień wokalistka wspierająca w zespole Marty Mansfeld. Teraz dołącza do rodziny PSB, by pokazać swoją energię na froncie.

Dopełni całości Janina Dzemidovich na klawiszach – pianistka, która aktywnie wspiera nas przy Jam Session, a za zadanie będzie miała swoimi harmoniami i unikalnemu dźwięku dodać każdemu utworowi dodatkowej głębi oraz przestrzeni.

Co Was czeka?
Nie spontaniczny jam, a dopracowany koncert – autorskie aranżacje znanych numerów, grane w naszym stylu: z energią, feelingiem i sercem. To muzyka, która brzmi jak ze studia, ale pulsuje życiem sceny.

Przyjdź, jeśli chcesz usłyszeć znane piosenki w zupełnie nowej odsłonie i poczuć atmosferę muzycznej społeczności, którą budujemy razem od dwóch lat w Łodzi.

Bilety dostępne w przedsprzedaży na kicket.com oraz w dniu koncertu w klubie.

Zabierz znajomych, rezerwuj piątkowy wieczór i widzimy się w Przechowalni!
PSB & Przyjaciele – do zobaczenia pod sceną!


Więcej informacji

PRZECHOWALNIA

Zobacz również:

czwartek, 27 listopada 2025

"Dobre rzeczy" - świąteczny pop-up Łódź Design Festival w Manufakturze

Okres końca roku to czas obdarowywania – ale też refleksji nad tym, co naprawdę warto dawać. Wystawa pokazuje, że dobry prezent może być zarówno rzeczą, jak i gestem. więcej

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)
27.11.2025 - 16.01.2026 00:00

czwartek, 1 stycznia 2026

Park Miliona Świateł w Orientarium ZOO Łódź

Park Miliona Świateł powraca do Łodzi! Po raz kolejny magiczna iluminacja rozświetli Orientarium Zoo Łódź, zamieniając je w bajkową krainę pełną kolorów, dźwięków i fantastycznych stworzeń. więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
01.01.2026 - 01.03.2026 17:00

piątek, 2 stycznia 2026

Lodowisko w Manufakturze

Lodowisko w Manufakturze 23 listopada przyjmie pierwszych łyżwiarzy. Na lodowej tafli o powierzchni ponad 600 mkw będzie można ślizgać się przez 7 dni w tygodniu. Lubiana atrakcja zostanie na rynku… więcej

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)
02.01.2026 - 15.02.2026 10:00

poniedziałek, 12 stycznia 2026

Bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne z MOSiR

MOSiR Łódź serdecznie zaprasza na zajęcia sportowo -rekreacyjne organizowane na naszych obiektach. więcej

Łódź
12.01.2026 - 16.01.2026 00:00

Nieodpłatne zajęcia dla Seniorów z Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora

Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora to kolejny projekt Urzędu Miasta Łodzi, mający na celu aktywizację społeczną osób starszych w miejscu ich zamieszkania. Głównym celem projektu jest edukacja… więcej

Łódź
12.01.2026 - 16.01.2026 00:00

Różnorodne zajęcia z Miejską Strefą Kultury

Składamy się aż z 15 filii, tworząc sprawnie funkcjonującą instytucję o charakterze kulturalno-artystycznym. Pragniemy integrować, inspirować i aktywizować wszystkich mieszkańców Łodzi. Na potęgę! więcej

Łódź
12.01.2026 - 16.01.2026 00:00

wtorek, 13 stycznia 2026

„Złota rybka" w Teatrze Lalek Arlekin

Spektakl teatralny dla widzów od 3. roku życia. więcej

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi (ul. Wólczańska 5)
13.01.2026 09:00

Szafa pana Perraulta w Teatrze Muzycznym

Kot w butach, Śpiąca królewna, Czerwony kapturek, Kopciuszek – te i inne piękne bajki Charles`a Perraulta zaliczane są do kanonu literatury dziecięcej. Niezwykłe postacie z tych opowieści wprowadzają… więcej

Teatr Muzyczny w Łodzi (ul. Północna 47/51)
13.01.2026 09:15

"Przygody Psotnego Szewczyka" w Teatrze Piccolo

ZIMOWE FERIE W PICCOLO - Spektakl dla grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych. więcej

Teatr Piccolo (Łódź, ul. Tuwima 34)
13.01.2026 10:00
Spektakl „Tylko jeden dzień", fot. Marcin Nowak -  Spektakl „Tylko jeden dzień", fot. Marcin Nowak

Spektakl „Tylko jeden dzień” w Teatrze Jaracza

Zapraszamy na spektakl dla widzów od 6 do 106 lat. więcej

Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi (ul. Jaracza 27)
13.01.2026 10:00
Kontakt