Puls Literatury: Joanna Flis w Mediatece MeMo

autor:

Mediateka MEMO (Łódź, ul. Moniuszki 5)

11.12.2025

W ramach Festiwalu Puls Literatury zapraszamy na spotkanie z Joanną Flis: „To samo, ale inaczej. Opowiedz siebie na nowo”.

Czy można opowiedzieć własne życie jeszcze raz - inaczej, uważniej, bardziej w zgodzie ze sobą? Czy historia, którą o sobie nosimy, ma moc budować, ale też ranić? I co zrobić, by zacząć pisać ją od nowa?

Na te pytania odpowiemy podczas wyjątkowego spotkania z Joanną Flis.

Joanna Flis, psycholożka i psychoterapeutka, pisarka, ekspertka
„Strefy czułości” w aplikacji Rossmanna. Na spotkaniu będziemy
zgłębiać temat miłości do siebie. Porozmawiamy o tym, jak Polacy
ją rozumieją, jakie są jej przejawy i czy nie kochając siebie można
być szczęśliwym i budować dobre relacje z drugim człowiekiem.

Jej głos jest jednym z najważniejszych w dzisiejszej rozmowie o dobrostanie psychicznym, wrażliwości i mądrej trosce o siebie. W Mediatece MeMo poprowadzi nas przez proces odkrywania własnej, często zapomnianej lub porzuconej opowieści.


Partnerem wydarzeń dotyczących ciała, dojrzewania i odwagi jest Rossmann Polska – marka od lat wspierająca świadome decyzje, zdrowie i rozwój, a więc wartości głęboko zakorzenione w idei festiwalu.

Na spotkanie obowiązują zapisy: zapisy@dom-literatury.pl


Więcej informacji znajdziesz tutaj!

Zobacz również:

poniedziałek, 2 marca 2026

Różnorodne zajęcia z Miejską Strefą Kultury

Składamy się aż z 15 filii, tworząc sprawnie funkcjonującą instytucję o charakterze kulturalno-artystycznym. Pragniemy integrować, inspirować i aktywizować wszystkich mieszkańców Łodzi. Na potęgę! więcej

Łódź
02.03.2026 - 07.03.2026 00:00

Bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne z MOSiR

MOSiR Łódź serdecznie zaprasza na zajęcia sportowo -rekreacyjne organizowane na naszych obiektach. więcej

Łódź
02.03.2026 - 06.03.2026 00:00

Nieodpłatne zajęcia dla Seniorów z Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora

Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora to kolejny projekt Urzędu Miasta Łodzi, mający na celu aktywizację społeczną osób starszych w miejscu ich zamieszkania. Głównym celem projektu jest edukacja… więcej

Łódź
02.03.2026 - 06.03.2026 00:00

Dumni z Zalewajki 2026

Co roku marzec stoi u nas pod znakiem zalewajki, w tym roku zaprosimy was nie tylko na najlepszą zupę świata w wielu odsłonach, ale również na cały łódzki obiad. więcej

Łódź
02.03.2026 - 11.03.2026 00:00

Jarmark Produktów Włoskich w Porcie Łódź

Słońce Italii, aromat przypraw i smak prawdziwej włoskiej tradycji – to wszystko czeka na Was podczas Jarmarku Produktów Włoskich w Port Łódź! więcej

Port Łódź (ul. Pabianicka 245)
02.03.2026 10:00

wtorek, 3 marca 2026

 -  Spektakl teatralny dla widzów 7+.

„Dzieci i ryby" w Teatrze Lalek Arlekin

Spektakl teatralny dla widzów 7+ więcej

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi (ul. Wólczańska 5)
03.03.2026 09:00
Kontakt