"Śmieszy cię to?" spektakl Teatru Nowego

autor:

Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi, Duża scena (ul. Więckowskiego 15)

09.03.2024

„Śmieszy cię to?” to nawiązujący do klasyki gatunku – brytyjskiej farsy opartej o serię nieporozumień – portret rodzinny Jonesów.

"Śmieszy cię to?" spektakl Teatru Nowego

Stanley, Mira, Paul i Caroline od lat z coraz większym trudem wytrzymują ze sobą pod jednym dachem. Rodzinne podobieństwo sprawia jednak, że szukają podobnych rozwiązań – każde z nich postanawia uciec od pozostałej trójki… w to samo miejsce: do hotelu Better, którego doskonała obsługa przez niemożliwą do wytłumaczenia pomyłkę umieszcza całą rodzinę w jednym pokoju.

Na co liczą nasi bohaterowie szukając azylu w hotelu? Jak gapowaty personel wybrnie z kłopotów, jakie na siebie ściągnął? Czy seria zwariowanych perypetii pozwoli bohaterom uniknąć niechcianego spotkania? Jakie sekrety skrywa przed sobą nawzajem rodzina Jonesów?

Czy istnieje sposób, żeby przerwać ten niekończący się ciąg gagów, pomyłek, nieporozumień, zlekceważeń, nieusłyszeń, zignorowań, niezauważeń, wkrętek, uników, porażek, upadków? Czy na karuzeli śmiechu Jonesom nie zrobi się niedobrze?

Spektakl bierze udział w 30. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.


Miejsce: Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi - Duża scena
ul. Więckowskiego 15

Wstęp: wydarzenie biletowane

Bilety


Więcej informacji:

Link do wydarzenia

Profil Facebook

Profil Instagram

Zobacz również:

czwartek, 14 listopada 2024

 -  Park Miliona Świateł przy Orientarium Zoo Łódź

Park Miliona Świateł przy Orientarium Zoo Łódź

Orientarium Zoo Łódź zamieni się w krainę pełną magii, a to wszystko za sprawą wystawy „Magiczne zwierzęta”. Noc ożyje w sposób, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających gości – zarówno dzieci,… więcej

Orientarium ZOO Łódź (ul. Konstantynowska 8/10)
14.11.2024 - 02.03.2025 17:00

poniedziałek, 17 lutego 2025

"Łódzkie Rzeki – W nurtach historii" – rodzinna gra planszowa w Muzeum Fabryki!

"Łódzkie Rzeki – W nurtach historii" – rodzinna gra planszowa, która przeniesie Was w czasy przemysłowej Łodzi! więcej

Muzeum Fabryki w Łodzi (Manufaktura, ul. Drewnowska 58)
17.02.2025 - 02.03.2025 00:00

Ferie w mieście? Manufaktura ma na to plan!

Uczniowie z Łodzi i okolic już niedługo będą mogli cieszyć się zasłużoną przerwą zimową – ferie w naszym województwie potrwają od 17 lutego do 2 marca. Dla tych, którzy pozostają w mieście, najemcy… więcej

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)
17.02.2025 - 02.03.2025 00:00

niedziela, 2 marca 2025

Wyzwanie zimowe w BaseStack'u!

Gotowy na ekscytujące wyzwania? Podczas zimowego wyzwania w BaseStack każdego dnia do wykonania jest nowa misja! więcej

Centrum Gamingowe BaseStack Łódź (ul. Rewolucji 1905 roku 45)
02.03.2025 10:00

Maskarada u Poznańskiego – Karnawałowa Gra Muzealna w Muzeum Fabryki

Muzeum Fabryki w Manufakturze zaprasza na karnawałową grę muzealną, łączącą historię z detektywistycznym wyzwaniem. więcej

Muzeum Fabryki w Łodzi (Manufaktura, ul. Drewnowska 58)
02.03.2025 10:00
 -  Warsztaty dla najnajów w Teatrze Lalek Arlekin - kolor pomarańczowy

Warsztaty dla najnajów w Teatrze Lalek Arlekin - kolor pomarańczowy

Warsztaty dla dzieci od 6. do 24. miesiąca życia. więcej

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi (ul. Wólczańska 5)
02.03.2025 10:00

Jest lodowisko, jest zabawa w Porcie Łódź

Możecie cieszyć się zimową zabawą na naszym lodowisku, zlokalizowanym na parkingu podziemnym, niedaleko wejścia do sklepu IKEA. Lodowisko czynne jest codziennie, a bilet pozwala na jazdę bez limitu… więcej

Port Łódź (ul. Pabianicka 245)
02.03.2025 10:00

Piracka przygoda - warsztaty dla dzieci w Hampton by Hilton Łódź City Centre

Zapraszamy na piracką przygodę. więcej

Hampton by Hilton Łódź City Center (ul. Piotrkowska 157)
02.03.2025 10:00
Kontakt